Artykuły

Zestawy ogrodowe z parasolem – wypoczynek blisko domu

Wykorzystując zestawy ogrodowe z parasolem bez trudu zaprojektujemy wygodną strefę wypoczynkową blisko naszego domu – przekonują projektanci mebli i dodatków ogrodowych. Dzisiaj bez trudu znajdziemy nie tylko komfortowe komplety wypoczynkowe, ale też funkcjonalne dodatki, takie jak parasole ogrodowe – taki zestaw pozwoli nam na odpoczynek na najwyższym poziomie i blisko domu.

Zestawy ogrodowe z parasolem RIVA

Na niewielkich tarasach czy w ogrodach każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Chcąc zaprojektować takie miejsce w sposób komfortowy warto wybrać modułowe zestawy ogrodowe z parasolem RIVA. Nowoczesny parasol z czaszą o boku 2,5 metra zapewni nam komfortowy cień i sprawi, że znacznie chętniej spędzać będziemy czas blisko natury.

zestawy ogrodowe z parasolem Riva

Dobry parasol ogrodowy to produkt, który nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale też przedmiot, który znacząco podniesie estetykę otoczenia. Parasol ogrodowy RIVA spełnia te wymagania, a dodatkowo jest zaprojektowany tak, aby jego obsługa nie sprawiała problemów. Funkcjonalny parasol tego typu posiada aluminiową oś, która podtrzymuje czaszę. Aluminium malowane jest proszkowo, przez co tworzywo to nie jest podatne na działanie wilgoci czy korozji, nie odkształca się. Czasza parasola RIVA wykonana została z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że materiał nie wchłania wilgoci i brudu, jest odporny na promieniowanie UV i płowienie. Zestawy ogrodowe z parasolem RIVA pozwolą nam garściami czerpać z uroków lata i odpoczywać blisko domu, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Komfortowe zestawy ogrodowe z parasolem Challenger T1

Szukając idealnego kompletu meblowego na taras czy do ogrodu zwracajmy szczególną uwagę na detale: meble muszą być trwałe, odpowiednio profilowane. Podobnie jest z parasolami – zestawy ogrodowe z parasolem to najczęściej wybierana opcja. Wśród parasoli wysokiej klasy warto polecić model Challenger T1 o kwadratowej czaszy.

zestawy ogrodowe z parasolem Challenger

Nowoczesny parasol ogrodowy Challenger T1 sprawi, że niechętnie planować będziemy wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Wysoka funkcjonalność oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że produkt ten umili każdą chwilę na świeżym powietrzu. Parasol zaprojektowany został w taki sposób, aby idealnie wpisywał się w już zaaranżowane przestrzenie: stonowane kolory i prosta linia sprawiają, że doskonale dopełni przestrzeń. Parasol posiada czaszę wykonaną z materiału poliestrowego – dzięki warstwę poliuretanu czasza zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, brudem czy płowieniem. Oś na której osadzona jest czasza umieszczona jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji. Więcej ciekawych propozycji na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej znajdziesz w naszym artykule „parasole tarasowe inspiracje”.

Nowoczesne zestawy ogrodowe z parasolem Challenger T1 PREMIUM

Topowe komplety meblowe to dzisiaj przede wszystkim zestawy mebli technorattanowych. Takie zestawy ogrodowe z parasolem Challenger T1 PREMIUM zapewnią nam komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas letniego odpoczynku. W kompletach technorattanowych znajdziemy wszystko, co niezbędne do zaaranżowanie przestrzeni. Co warto wiedzieć o parasolu?

zestawy ogrodowe z parasolem Challenger Premium

Parasol ogrodowy Challenger T1 PREMIUM to produkt dla najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości materiały, takie jak tkanina spuncrylic, skutecznie ochronią nas przed promieniowaniem UV, jak również niespodziewanym deszczem. Materiał spuncrylic posiada wysoką odporność na ścieranie czy płowienie, przez co na długo zachowa oryginalny kolor. Czasza o wymiarach 3x4 metry osadzona jest na ruchomej podstawie. Kupując parasol Challenger T1 PREMIUM warto również wybrać stojak pod parasol ogrodowy. Wśród rekomendowanych często wymienia się modele odpowiednie na taras, z niewielkimi kółkami i hamulcami.

Zestawy ogrodowe z parasolem Challenger T2

Jak zmienić nasz ogród w miejsce do wypoczynku? Okazuje się, że nie trzeba wiele – zestawy ogrodowe z parasolem to gotowy przepis na udane lato w ogrodzie czy na tarasie! Szukając odpowiedniego parasola warto zwrócić uwagę na model Challenger T2 z okrągłą czaszą.

zestawy ogrodowe z parasolem Challenger

Parasol ogrodowy Challenger T2 to kwintesencja współczesnego wzornictwa. Parasole takie odznaczają się prostą linią, zastosowaniem trwałych tworzyw oraz idealnym doborem kolorów. W przypadku parasola Challenger T2 wykorzystano aluminiowy stelaż osadzony na ruchomej stopie. Dzięki malowaniu proszkowemu stelaż jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i korozją, a osadzenie go na ruchomej podstawie pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi – to jeden z licznych punktów regulacji parasola. Czasza o średnicy 3,5 metra wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu – to połączenie sprawia, że materiał jest wysoce odporny na wnikanie wilgoci, płowienie. O prawidłową pozycję tkaniny, również w czasie porywistego wiatru, zadbają sprężyny naciągowe.

Zestawy ogrodowe z parasolem – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ live url https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/