Parasole ogrodowe

Nowoczesne parasole ogrodowe

Chwile spędzone w ogrodzie czy na tarasie należą do najwspanialszych – możemy nie tylko regenerować siły, ale również spędzać czas z bliskimi, nad książką czy też podczas wyśmienitego posiłku. Wystarczy kilka elementów, aby zwykły ogród zamienić w przestrzeń wypoczynkową i rekreacyjną, z której chętnie korzystać będą nasi bliscy. 

Parasole ogrodowe, które ochronią przed promieniowaniem UV

Głównym zadaniem parasoli ogrodowych jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nadmierna ekspozycja na słońce w krótkim czasie doprowadzi do poparzeń słonecznych, odwodnienia, a nawet udarów. Podczas odpoczynku w ogrodzie warto zadbać o to, aby korzystać z bliskości zieleni w cieniu parasola. Nowoczesne parasole ogrodowe skonstruowane są w taki sposób, by chronić przed słońcem, ale i zapewniać komfort. Czasze parasoli nie nagrzewają się, przez co w ich cieniu panuje przyjemny chłód. Nawet po wielu latach użytkowania tkaniny na czaszach nie stracą swojego pięknego koloru.

Parasole ogrodowe, które wzbogacą przestrzeń

Parasole ogrodowe są projektowane w taki sposób, aby cieszyć oczy i wzbogacać przestrzeń. Projektanci dbają o detale: kolory, elementy konstrukcyjne, funkcjonalność. Proste, symetryczne linie oraz stonowane barwy sprawiają, że nowoczesne parasole bez trudu wpiszą się na stałe w przydomową przestrzeń ogrodu i sprawią, że stanie się ona pełniejsza. 

Nowoczesne parasole ogrodowe z trwałych materiałów

Jak tworzone są parasole ogrodowe? Podstawą jest aluminium malowane proszkowo, z którego wykonywany jest stelaż. Zastosowanie tego tworzywa sprawia, że konstrukcja jest odporna na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Aluminium jest wysoce trwałym materiałem, przez co nie jest podatne na zarysowania czy odkształcanie. Czasze parasoli wykonywane są z poliestrowego materiału technicznego. Posiada on gęsty splot, przez co nie ściera się, nie chłonie brudu czy wilgoci. Tkanina poliestrowa powlekana jest również warstwą poliuretanu – chroni on przed działaniem wody. Oznacza to, że pod parasolem możemy schronić się również w czasie niespodziewanego deszczu.

Piękne parasole ogrodowe, które podniosą komfort!

Parasole ogrodowe z pewnością okażą się doskonałym uzupełnieniem każdego ogrodu: dadzą przyjemny cień, ochronią przed promieniowaniem UV, sprawią, że przestrzeń stanie się ciekawsza. Szukając idealnego produktu warto porównać parametry techniczne, wielkość czasz konkretnych modeli, rodzaje mocowania. Możliwości jest naprawdę sporo!

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin