Artykuły

Dobry parasol ogrodowy – jaki model wybrać?

Lato w pełni – to idealny moment na to, aby uzupełnić naszą strefę wypoczynkową o wygodne meble i dobry parasol ogrodowy. Wśród licznych propozycji warto wybrać te produkty, które nie tylko odznaczają się wysoką estetyką, ale też zastosowaniem trwałych materiałów. Jaki parasol wybrać, aby cieszyć się latem w ogrodzie i na tarasie w komfortowym cieniu?

Challanger T1 – dobry parasol ogrodowy na lato!

Nowoczesny parasol ogrodowy Challanger T1 to produkt, który idealnie wpisze się w już zaaranżowaną przestrzeń bisko domu. Prosty, nowoczesny design oraz wykorzystanie trwałych materiałów sprawia, że jest to jeden z chętniej wybieranych produktów na polskim rynku. Czym może nas zaskoczyć?

dobry parasol ogrodowy Challenger

Okrągły parasol Challanger T1 to doskonałe połączenie świetnego wzornictwa z trwałością. Ten parasol ogrodowy boczny zaprojektowano w taki sposób, aby nie tylko chronił nas przed promieniami słonecznymi, ale też by uzupełniał przestrzeń. Jego główna oś wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo – materiał ten jest zabezpieczony przed korozją, odkształcaniem. Dzięki osadzeniu osi na ruchomej stopie możliwe jest rotowanie parasola. Okrągła czasza o średnicy 3,5 metra zapewni nam sporo cienia, a dzięki wykorzystanym materiałom nie będzie się ona nagrzewać. Decydując się na parasol Challanger T1 pamiętajmy również o zakupie odpowiedniej podstawy. Modele Platinum pasować będą do podstaw MODENA – podstawy te dostępne są w kilku wariantach wagowych. Chcąc zachować doskonały wygląd naszego parasola warto pomyśleć o zakupie pokrowca – to idealne rozwiązanie na jesień oraz zimę. Pokrowiec stanowić będzie ochronę dla parasola przed osiadaniem kurzu czy wilgoci.

Kwadratowy parasol Challanger T1 – wybierz dobry parasol ogrodowy!

Czym charakteryzuje się dobry parasol ogrodowy? Z pewnością jest funkcjonalny, posiada wiele punktów regulacji, projektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami. Szukając parasola zbliżonego do perfekcji wybierzmy model Challanger T1 o kwadratowej czaszy. To idealny produkt na taras czy do ogrodu.

dobry parasol ogrodowy Challenger

Wypoczynek blisko natury to świetny sposób na relaks – dzięki parasolowi Challanger T1 odpoczniemy w cieniu i będziemy korzystać z każdej okazji, aby spędzić czas na świeżym powietrzu. Jak zbudowany jest ten parasol tarasowy łamany? Nie ma wątpliwości, że Challanger T1 to dobry parasol ogrodowy: jego obszerna czasza posiada bok o długości 3 metrów, co daje nam możliwość zacienienia dużej przestrzeni wypoczynkowej. Czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu – takie połączenie sprawia, że czasza zabezpieczona jest przed wnikaniem brudu, działaniem wilgoci oraz przed promieniowaniem UV. Czasza nie nagrzewa się – w jej cieniu panować będzie komfortowy chłód. Główna oś parasola to stelaż wykonany z aluminium – jest to tworzywo lekkie, odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją. Stelaż osadzony na ruchomej stopie pozwala na rotowanie całej konstrukcji.

Challanger T1 PREMIUM – dobry parasol ogrodowy o dużej czaszy

Parasol na taras duży to gwarancja udanego wypoczynku nawet w czasie najsilniejszych upałów. Obszerne czasze pozwolą skryć się w cieniu i zapewnią nam komfortowy relaks blisko domu. Wśród dużych parasoli króluje model Challanger T1 PREMIUM o prostokątnej czaszy.

dobry parasol ogrodowy Challenger Premium

Nowoczesny parasol Challanger T1 PREMIUM to propozycja dla wymagających klientów. Jego czasza wykonana została z innowacyjnego tworzywa spuncrylic, które odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, wnikanie brudu czy płowienie. Struktura tkaniny nie wchłania brudu, pozwala na skuteczną ochronę przed słońcem. O odpowiednie położenie tkaniny na czaszy zadbają sprężyny naciągowe. Parasol Challanger T1 PREMIUM warto osadzić na stabilnej podstawie na tarasie lub na podstawie do wkopania w ziemię. Szeroki wybór podstaw pozwoli nam na swobodne decydowanie o miejscu umieszczenia parasola.

RIVA – dobry parasol ogrodowy… na balkon!

Na mniejszych tarasach czy na balkonach sprawdzą się parasol o nieco mniejszej czaszy – dobry parasol ogrodowy na balkon to model RIVA, którego bok czaszy ma długość 2,5 metra. Czy taki parasol zapewni nam dość cienia? Zdecydowanie tak!

dobry parasol ogrodowy Riva

Elegancki parasol RIVA to kwintesencja doskonałego wzornictwa oraz dobrze dobranych tworzyw i materiałów. Parasol ten skonstruowano z myślą o łatwości użytkowania – liczne punkty regulacji pozwolą na dopasowanie kąta padania cienia. Główna oś parasola to aluminium malowane proszkowo, odporne na zarysowania, wilgoć czy korozję. Czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu czy płowieniem. Osadzenie stelaża parasola na ruchomej stopie pozwoliło na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Do parasola RIVA koniecznie dobierzmy podstawę ROMA – posiada ona niewielkie kółka, co pozwala na wygodniejsze użytkowanie i przesuwanie konstrukcji z miejsca na miejsce.

Dobry parasol ogrodowy – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
ying.com.pl pmipad.pl https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/