HoReCa

Meble dla hoteli, restauracji, kawiarni

Horeca Oferujemy Państwu eleganckie parasole oraz meble hotelowe i restauracyjne, które wyróżniają się solidnym wykonaniem i odpornością na wilgoć. Będą służyły Państwu niezawodnie przez długie lata.

To ponadczasowy design oraz najwyższy komfort, które sprawią, że Państwa Klienci będą czerpać największą przyjemność z wypoczynku. Dbamy o to, aby oferta dla HoReCa była całkowicie zgodna z Państwa oczekiwaniami. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, tak by rezultaty odpowiadały Państwa potrzebom i preferencjom, a zakupione parasole i zestawy perfekcyjnie komponowały się ze stylem całego obiektu. W asortymencie znajdą Państwo parasole oraz meble restauracyjne i hotelowe w przeróżnych konfiguracjach. Poszczególne elementy mogą być łączone w oryginalne zestawy.

Jeżeli nie znajdą Państwo w tej kolekcji odpowiednich wzorów, z przyjemnością wykonamy projekt oraz wyprodukujemy idealny dla Państwa wyrób, dbając o zachowanie wybranego przez Państwa koloru, wymiarów i formy. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie inwestycji, od projektu, aż po dostawę i montaż. Do każdego zlecenia podchodzimy z największym zaangażowaniem, starając się by każdy produkt był wykonany precyzyjnie i z pełną dbałością o detale. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z wyspecjalizowanym personelem. Mogą Państwo uzyskać poradę od projektanta, konsultanta handlowego, a także od menedżera projektu. Wieloletnie doświadczenie w realizacji małych i większych inwestycji sprawiło, że zaufały nam już dziesiątki klientów. Z naszej oferty korzystają hotele, salony SPA czy baseny.

Meble oraz parasole dla hoteli, restauracji, kawiarni

Jesteśmy na rynku HoReCa od ponad 10 lat Od lat wyposażamy najlepsze hotele, restauracje, SPA i obiekty sportowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli i managerów hoteli, restauracji i obiektów sportowych, a także inwestorów planujących stworzyć nowe miejsce, które wyróżniać się będzie wyjątkowym designem. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie inwestycji, od projektu, aż po dostawę i montaż.

 
 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/