Artykuły

Stojak pod parasol ogrodowy – jaki model wybrać?

Chcąc zaaranżować wygodne miejsce wypoczynkowe blisko domu postawmy na komfortowe meble, funkcjonalny parasol ogrodowy oraz stojak pod parasol ogrodowy. Skupiając się na parametrach parasoli często zapominamy, jak kluczową rolę odgrywa podstawa i kupujemy ją bez zastanowienia. To błąd - warto podstawom przyjrzeć się bliżej i wybrać tę, która najlepiej pasuje do wybranego przez nas parasola. Jakie propozycje mamy dla naszych klientów?

Stojak pod parasol ogrodowy MODENA – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Szukając idealnej podstawy dla parasola marki Platinum T1 lub Platinum T2 nie ma lepszego rozwiązania niż podstawy MODENA. Stojaki te łączą w sobie wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, jak i estetyczny wygląd, co przekłada się na wygodę użytkowania oraz zachowanie elegancji miejsca wypoczynkowego.

stojak pod parasol ogrodowy Modena

Jak zaprojektowany jest stojak pod parasol ogrodowy MODENA? Podstawy te mają kształt kwadratu, wykonane są natomiast z czarnego, polerowanego grafitu. Materiał ten nie odkształca się, nie odpryskuje, na długi czas zachowuje doskonały wygląd, nie przeciera się ani nie płowieje. Czarna podstawa będzie doskonale współgrać kolorystycznie z wybranym przez nas parasolem i pozwoli na jego wygodne użytkowanie zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy na balkonie. Olbrzymim udogodnieniem dla użytkowników są cztery kółka, które pozwalają na wygodne przesuwanie podstawy do parasoli ogrodowych z miejsca na miejsce po gładkiej powierzchni. Atutem jest również hamulec, który pozwala na zatrzymanie podstawy w danym miejscu. Konstrukcja oparta o stojak pod parasol ogrodowy MODENA to wygodne rozwiązanie, które pozwoli na jeszcze większy komfort w czasie letniego wypoczynku blisko domu. Podstawa MODENA jest jedną z najchętniej wybieranych na polskim rynku.

Stojak pod parasol ogrodowy ROMA – lekki i funkcjonalny

Decydując się na mniejszy i lżejszy parasol nie możemy zapomnieć o dopasowanej podstawie. Jak dobrać podstawę do parasola? Stojak pod parasol ogrodowy ROMA to propozycja idealna na mniejsze tarasy czy na balkony. Podstawa ROMA jest kompatybilna ze wszystkimi parasolami serii RIVA.

stojak pod parasol ogrodowy Roma

Decydując się na parasol na balkon czy taras zależy nam na tym, aby był on elegancki i funkcjonalny. Musimy pamiętać, że podstawa jest elementem niezbędnym do bezpiecznego i wygodnego użytkowania parasola, bez względu na to, gdzie będzie on stał. W przypadku podstawy ROMA jest ona dostępna w dwóch wersjach: o wadze 30 lub 40 kilogramów. Stojak pod parasol ROMA wykonany jest z czarnego, polerowanego grafitu – materiał ten jest odporny na kruszenie, odkształcanie czy działanie zmiennych warunków atmosferycznych i wilgoci. Nie traci on swojej formy czy koloru nawet po wielu latach użytkowania.

Stojak pod parasol ogrodowy IN-GROUND do wkopania w ziemię

Decydując się na parasol ogrodowy z podstawą warto rozważyć wkopanie parasola w ziemię. Szukając odpowiedniego modelu podstawy nie ma lepszej opcji niż model IN-GROUND. Ten wysokiej jakości stojak pozwoli na osadzenie wybranego przez nas parasola stabilnie w ziemi bez konieczności zalewania go betonem. Jak to możliwe?

stojak pod parasol ogrodowy In-Ground

Stojak pod parasol ogrodowy IN-GROUND to produkt wykonany z włókna szklanego – jest to tworzywo wysoce odporne na ścieranie, odkształcanie czy kruszenie. Wybrane tworzywo nie jest również podatne na działanie wilgoci czy korozji – to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy trwałej podstawy do wkopania w ziemię. Zaskakuje niska waga – stojak do parasoli ogrodowych IN-GROUND waży jedynie 3 kg, przez co jego transport nie sprawi nam żadnych problemów. Prezentowana podstawa do wkopania w ziemię to prosty w użyciu element, który znacząco poprawi jakość naszego wypoczynku i sprawi, ze parasol oprze się silniejszym podmuchom wiatru. Podstawa IN-GROUND jest kompatybilna ze wszystkimi parasolami Platinum.

Elementem, który cieszy się dużym zainteresowaniem jest również adapter do podstaw do wkopania w ziemię IN-GROUND. Wykonany jest on ze stali, przez co zabezpieczony jest przed odkształcaniem czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

stojak pod parasol ogrodowy In-Ground

Lekki stojak krzyżowy pod parasol ogrodowy

Klasyczny, krzyżowy stojak pod parasol ogrodowy to jeden z najchętniej kupowanych produktów na polskim rynku. Jest względnie lekki, prosty w obsłudze, jego przenoszenie z miejsca na miejsce nie sprawia problemów. Element ten z pewnością podniesie nasz komfort odpoczynku w ogrodzie.

stojak pod parasol ogrodowy krzyżowy

Podstawa krzyżowa to jeden z pierwszych wyborów jaki podejmujemy, kiedy mowa jest o kupnie podstawy do parasola ogrodowego. Podstawa taka wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, przez co jest ona zabezpieczona przed działaniem wilgoci, korozją, zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy odkształcaniem.

Stojak pod parasol ogrodowy – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
anthasmithphoto.com enting.com.pl https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/