Artykuły

Parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 – idealny towarzysz na lato w ogrodzie!

Nowoczesne parasole ogrodowe to element, którego nie może zabraknąć podczas aranżowania przestrzeni wypoczynkowej – wśród licznych propozycji parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 jest jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. Jak konstruowane są współcześnie parasole? Jakie rozwiązania stosują projektanci? Czy parasol może być również ozdobą tarasu czy ogrodu?

Parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger T2 – klasyka w nowej odsłonie

Lato spędzone blisko domu to świetny sposób na relaks – przydomowy ogród może być przestrzenią dopasowaną do konkretnych potrzeb. To tu spotykamy się ze znajomymi na grillu, odpoczywamy z książką w ręce. Odpowiednio zaaranżowany ogród może być również strefą, gdzie podawać będziemy pyszne posiłki. Pomoże nam w tym parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger T2.

parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger

Nowoczesny parasol Challenger T2 jest produktem doskonale wpisującym się we współczesne oczekiwania klientów. Parasol ten zaprojektowany został z myślą o łatwości codziennego użytkowania. Projektanci postawili na trwałe tworzywa oraz niebanalny design – produkt ten osadzony jest na stabilnej, aluminiowej osi, która malowana jest proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi produktu, co przekłada się na łatwość jego przenoszenia. Dodatkowo malowane proszkowe sprawia, że aluminium jest wysoce zabezpieczone przed wilgocią oraz korozją. Oś osadzona jest na ruchomej stopie – oznacza to, że ten mocny parasol ogrodowy może się obracać, to jeden z wielu punktów regulacji. Uwagę zwraca duża, kwadratowa czasza – w modelu tym zastosowano tkaninę techniczną, która pokryta jest warstwą poliuretanu. Połączenie to sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, jak również wnikaniem kurzu czy promieniowaniem słonecznym. Tkanina techniczna nie płowieje, przez co parasol na długi czas zachowa doskonały wygląd. O odpowiednią pozycję tkaniny dbają sprężyny naciągowe – dzięki nim czasza zachowuje prawidłową formę, również podczas silniejszych podmuchów wiatru. Istotne okaże się też obciążenie dla parasola ogrodowego – w przypadku tego modelu warto wybrać podstawy MODENA. Są one dostępne w kilku wariantach.

Challenger T2 PREMIUM – funkcjonalny parasol ogrodowy kwadratowy 3x3

Wysoka jakość, świetne parametry techniczne oraz projekt inspirowany najnowszymi trendami – tak w skrócie opisać można parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger T2 PREMIUM. Parasol ten całkowicie zmieni postrzeganie odpoczynku blisko zieleni i sprawi, że każda chwila w ogrodzie czy na tarasie stanie się wyjątkowa i magiczna.

parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger T2 Premium

Parasol ogrodowy Challenger T2 PREMIUM to element, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym ogrodzie czy na tarasie. Parasol ten odznacza się przede wszystkim elegancką linią, która podnosi estetykę przestrzeni wypoczynkowej. Prezentowany parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 stworzono z myślą o użytkownikach: szeroka czasza skutecznie chroni przed słońcem, natomiast liczne punkty regulacji pozwalają na korektę kąta padania cienia, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Parasol Challenger T2 PREMIUM osadzony jest na stabilnej osi z aluminium, które malowane jest proszkowo. Zastosowanie takiego tworzywa pozwoliło na znaczne obniżenie wagi produktu, jak również na zabezpieczenie osi przed działaniem wilgoci i korozji. Czasza tego modelu wykonana jest z innowacyjnej tkaniny spuncrylic – tworzywo to posiada podwyższony stopień odporności na ścieranie oraz na wnikanie kurzu, zachowuje oryginalny kolor nawet po wielu latach użytkowania. Solidne parasole ogrodowe, takie, jak prezentowany model, posiadają dodatkowo sprężyny naciągowe, które dbają o odpowiednie ułożenie tkaniny. Parasol osadzony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi – to kolejny punkt regulacji.

Parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 –  model Challanger T1

Parasole o kwadratowej czaszy to obecnie jedne z najchętniej wybieranych modeli – parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challanger T1 pozwoli na odpoczynek w komfortowym cieniu oraz na podniesienie estetyki otoczenia tarasu czy ogrodu. Jak jest skonstruowany?

parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 Challenger T1

Nowoczesny parasol Challanger T1 to idealne rozwiązanie do wszystkich stref wypoczynkowych: zarówno do ogrodów, jak i na tarasy. Produkt ten doskonale wpisze się w już zaaranżowane strefy wypoczynkowe, ale też pozwoli na stworzenie wyjątkowego miejsca do relaksu od podstaw. Zachwyca dbałość o każdy detal – parasol opiera się na stabilnej osi wykonanej z aluminium. Dzięki malowaniu proszkowemu tworzywo to jest odporne na ścieranie czy korozję. Zastosowanie aluminium pozwoliło też na znaczne zmniejszenie wagi produktu, przez co jego przenoszenie nie sprawia problemów. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Czasza nie jest podatna na wnikanie kurzu, skutecznie chroni też przed niezapowiedzianą mżawką. Parasol ten osadzić można na podstawach MODENA.

Parasol ogrodowy kwadratowy 3x3 – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin