Artykuły

Obciążenie do parasola ogrodowego – jaki model podstawy wybrać?

Decydując się na kupno funkcjonalnego parasola do ogrodu lub na taras pamiętajmy, jak ważne jest obciążenie do parasola ogrodowe. Nowoczesne parasole możemy postawić na klasycznej podstawie, wkopać w ziemię lub też umieścić na obciążeniu, które umożliwi nam łatwe przesuwanie całej konstrukcji po gładkiej powierzchni tarasu. Jakie rozwiązania warto wykorzystać w konkretnym przypadku?

Obciążenie do parasola ogrodowego ROMA

Parasol na balkonie czy na tarasie zapewnia nam nie tylko skuteczną ochronę przed słońcem, ale również szansę na odpoczynek w niższej temperaturze. Chcąc wykorzystać mniejsze parasole idealne na balkony wybierzmy podstawę ROMA o wadze 40 kilogramów. Czym wyróżnia się ona na tle innych produktów?

obciążenie do parasola ogrodowego Roma

Obciążenie do parasola ogrodowego ROMA to jeden z chętniej wybieranych produktów – pozwoli ona na stabilne osadzenie parasoli RIVA oraz na bezpieczne z nich korzystanie. Podstawa ROMA wykonana jest z polerowanego, czarnego grafitu – materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, niskich czy wysokich temperatur. Podstawa nie jest podatna na zarysowania, przez co przez wiele lat zachowa doskonały wygląd. Atutem podstawy ROMA są cztery niewielkie kółka, które pozwolą na wygodne przesuwanie tej konstrukcji po gładkiej powierzchni tarasu czy balkonu.

Zestaw mebli ogrodowych z parasolem pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu i sprawi, że stanie się ona bardziej estetyczna, a my sami będziemy mogli wypoczywać bliżej natury. Aby nasz parasol z podstawą mógł służyć nam jak najdłużej wybierzmy również dedykowany pokrowiec ogrodowy, który ochroni konstrukcję przed osiadaniem kurzu, wilgoci.

MODENA – obciążenie do parasola ogrodowego Challenger T2

Funkcjonalny i elegancki parasol w ogrodzie to idealny towarzysz letniego wypoczynku. Warto wybrać model odznaczający się nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale również piękną linią – takim bez wątpienia jest parasol Challenger T2 o okrągłej czaszy. W jego osadzeniu pomoże nam obciążenie do parasola ogrodowego MODENA.

obciążenie do parasola ogrodowego Modena

Nowoczesny parasol Challenger T2 zaprojektowany został z myślą o wygodzie użytkownika – jest to parasol ogrodowy 350 cm, którego okrągła czasza może być odchylana w dwóch płaszczyznach. Liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Parasol posiada czaszę wykonaną z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu. Aby parasol ten stabilnie ustawić w ogrodzie czy na tarasie wybierzmy dedykowane obciążenie do parasola ogrodowego MODENA o wadze 150 kg. Podstawa ta wykonana jest z polerowanego grafitu w kolorze czarnym – tworzywo jest świetnie zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz przed wilgocią. Atutem podstawy MODENA są cztery niewielkie kółka oraz hamulec – pozwoli to na wygodne przesuwanie konstrukcji po tarasie oraz na zablokowanie podstawy w wybranym przez nas miejscu. Podstawa MODENA dostępna jest również o wadze 90 i 120 kilogramów.

Obciążenie do parasola ogrodowego do wkopania w ziemię IN-GROUND

Parasol w ogrodzie spełnia wiele ról: nie tylko skutecznie ochroni nas przed słońcem, ale też wyznaczy dokładnie przestrzeń wypoczynkową i sprawia, że staje się ona bardziej estetyczna i przyjemna dla oka. Szukając wysokiej jakości parasola ogrodowego postawmy na model Challenger T1 o kwadratowej czaszy. Parasol ten uzupełnijmy podstawą do wkopania w ziemię IN-GROUND.

obciążenie do parasola ogrodowego In-Ground

Prezentowany model to parasol LED, który poza licznymi punktami regulacji oraz obszerną czaszą może być uzupełniony o dodatkowe oświetlenie. Pozwoli nam ono na odpoczynek również po zachodzie słońca. Chcąc osadzić ten parasol w ogrodzie wykorzystajmy wysokiej jakości obciążenia do parasola ogrodowego IN-GROUND – jest to podstawa odpowiednia do wkopania w ziemię. Podstawa IN-GROUND wykonana jest z włókna szklanego – tworzywo to jest wysoce odporne na działanie wilgoci, zmienne warunki atmosferyczne. Podstawa ta stabilnie podtrzymuje parasole, pozwala na wykorzystanie ich pełnej funkcjonalności. Niska waga sprawia, że jej przenoszenie z miejsca na miejsce nie sprawi żadnego problemu.

Podstawa krzyżowa – obciążenie do parasola ogrodowego

obciążenie do parasola ogrodowego krzyżowe

Szukając idealnego obciążenia do wybranego parasola ogrodowego warto zwrócić na podstawę krzyżową – to klasyczna podstawa w nowej, udoskonalonej formie. Prezentowana podstawa krzyżowa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo: materiał ten zabezpieczony jest przed wilgocią, korozją, odkształcaniem. Podstawa krzyżowa waży 5 kg – tak niska waga pozwala na wygodne podnoszenie czy przenoszenie elementu z miejsca na miejsce. Podstawa krzyżowa rekomendowana jest do wykorzystywania na balkonach czy tarasach.

Obciążenie do parasola ogrodowego – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin