Artykuły

Parasol ogrodowy 350 cm – perfekcyjne konstrukcje ogrodowe

Funkcjonalny i trwały parasol ogrodowy 350 cm to najlepszy wybór, kiedy chcemy skutecznie zacienić miejsce wypoczynkowe w ogrodzie lub na tarasie. Parasol nie tylko pozwoli odpoczywać nam bardziej komfortowo, ale też poprawi wygląd otoczenia i pozwoli nam na stworzenie idealnej przestrzeni dopasowanej do naszych oczekiwań. Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Okrągły parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 – idealny na lato

Wysoka funkcjonalność, doskonały wygląd i trwałe materiały to najważniejsze cechy prezentowanego modelu – parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 to dzisiaj jeden z najchętniej wybieranych produktów do ogrodu! Czym jeszcze wyróżnia się na tle innych parasoli?

parasol ogrodowy 350 cm Challenger

Solidne parasole ogrodowe chronią nas przed promieniami słonecznymi, zapewniają komfortowy cień – model Challenger T1 o okrągłej czaszy sprawi również, że otoczenie miejsca wypoczynkowego zyska na estetyce. Ten wyjątkowy parasol ogrodowy zaprojektowano tak, aby jego codzienne użytkowanie nie sprawiało żadnych problemów. Okrągła czasza wykonana jest z tkaniny technicznej o gęstym splocie, materiał zabezpiecza dodatkowo warstwa poliuretanu. To połączenie sprawia, że czasza chroni przed słońcem, niespodziewanym deszczem, nie wchłania brudu, na długo zachowuje ona wspaniały wygląd. Czasza osadzona jest na stabilnej osi wykonanej z aluminium – konstrukcja zabezpieczona jest przed odkształcaniem czy zarysowaniem. Dodatkowo dzięki postawieniu jej na ruchomej stopie możliwe stało się rotowanie parasola wokół jego osi. Parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 posiada wiele punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia.

Solidny parasol ogrodowy 350 cm Challenger T2

Odpoczynek w cieniu to świetny plan na letnie popołudnie – dzięki odpowiednim meblom ogrodowym i osłonie przed słońcem możemy tak spędzić długie godziny. Aranżując taras czy miejsce wypoczynkowe w ogrodzie wybierzmy parasol ogrodowy 350 cm Challenger T2.

parasol ogrodowy 350 cm Challenger

Ogród skąpany w słońcu to doskonała sceneria do podawania podwieczorku czy biesiadowania w gronie rodziny. Aby zapewnić sobie cień warto wybrać parasol ogrodowy na wysięgniku, który pozwoli na zacienienie całej strefy wypoczynkowej. Parasol ogrodowy 350 cm Challenger T2 zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkowników – liczne punkty regulacji pozwalają na korygowanie kąta padania cienia, a wykorzystane materiały są gwarancją trwałości parasola. Parasol Challenger T2 odznacza się czaszą, która może być odchylana w dwóch płaszczyznach – to jeden z wielu punktów regulacji, które zaproponowali nam projektanci. Czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej, a o prawidłową pozycję materiału dbają sprężyny naciągowe. Warto pamiętać również, że parasol ten możemy osadzić na jednej z kilku podstaw – na tarasie sprawdzi się podstawa z niewielkimi kółkami i hamulcem, w ogrodzie warto zastosować podstawę do wkopania w ziemię.

Prostokątny parasol ogrodowy 350 cm Challenger T2

parasol ogrodowy 350 cm Challenger

Nowoczesny parasol ogrodowy Challenger T2 to doskonałe uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej – produkt ten zagwarantuje nam cień w upalne dni, osłoni nas przed niespodziewanym deszczem i podniesie estetykę miejsca wypoczynkowego.

Parasol ogrodowy 350 cm Challenger T2 to bez wątpienia jeden z najlepszych produktów na polskim rynku. Obszerna czasza o wymiarach 3,5x2,6 metra pozwoli osłonić przestrzeń wypoczynkową i zapewnić nam komfortowy cień. Parasol ten zaprojektowano z dbałością o najmniejsze detale – uwagę zwraca zastosowanie wysokiej klasy materiałów, jak i nowoczesny design, który świetnie wpisuje się w dzisiejsze ogrody i tarasy. Parasol ten będzie doskonale komponować się z meblami technorattanowymi, jak rattanowymi czy modułowymi. Warto zwrócić uwagę na tworzywa: czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu – włókna zabezpieczone są przed wnikaniem brudu, wilgocią. Czasza odchylana jest w dwóch płaszczyznach i zabezpieczona sprężynami naciągowymi.

Parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 PREMIUM

parasol ogrodowy 350 cm Challenger

Decydując się na zmiany aranżacyjne w ogrodzie czy na tarasie wybierzmy elementy i produkty najwyższej klasy. Parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 PREMIUM całkowicie zmieni postrzeganie miejsca wypoczynkowego i sprawi, że znacznie chętniej przesiadywać będziemy blisko natury.

Czym parasol ogrodowy 350 cm Challenger T1 PREMIUM wyróżnia się na tle innych? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na czaszę – jest ona wykonana z nowatorskiej tkaniny spuncrylic, która odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Tkanina ta posiada gęsty splot, doskonale chroni zarówno przed słońcem, jak i ciepłem – w cieniu parasola Challenger T1 PREMIUM panować będzie przyjemny chłód. Prezentowany model posiada wiele punktów regulacji – pozwolą one na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Parasol osadźmy na wygodnej podstawie z niewielkimi kółkami i hamulcem – dzięki niej możliwe będzie przesuwanie parasola po gładkiej powierzchni tarasu bez większego problemu.

Parasol ogrodowy 350 cm – galeria inspiracji

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin