Artykuły

Parasol ogrodowy z podstawą – sposób na cień w ogrodzie

Przydomowy ogród czy taras to idealna przestrzeń do zaprojektowania miejsca wypoczynkowego – pomogą nam w tym wygodne meble ogrodowe oraz parasol ogrodowy z podstawą. Szukając dopasowanych elementów wyposażenia zwracajmy uwagę nie tylko na estetykę, ale również na jakość wykorzystanych materiałów czy technologie – pozwoli nam to wybrać produkt najwyższej klasy. Jaki parasol ogrodowy z podstawą wybrać, aby cieszyć się pełnią lata w cieniu?

RIVA – parasol ogrodowy z podstawą na taras

Szukając funkcjonalnego parasola ogrodowego warto zwrócić uwagę na model RIVA – jest to parasol ogrodowy z podstawą, który doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na balkonach, uzupełni tarasy przy domu. Liczne punkty regulacji oraz możliwość dopasowania kąta padania cienia sprawia, że jest to jeden z chętniej kupowanych modeli parasola.

Parasol ogrodowy z podstawą Riva

Nowoczesny parasol ogrodowy z podstawą RIVA to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów i tworzyw. Główną oś tworzy aluminiowy stelaż zabezpieczony zarówno przed odkształcaniem, jak i zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy wilgocią. Na stelażu osadzona jest kwadratowa czasza o boku długości 2.5 metra. Taka czasza skutecznie ochroni nas zarówno przed palącym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Czasza stworzona jest z tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem – o odpowiednie ułożenie tkaniny dbają sprężyny naciągowe. Stelaż parasola osadzony jest na ruchomej stopie – pozwala ona na rotowanie parasola wokół jego osi i jeszcze dokładniejsze dopasowanie miejsca padania cienia. Jaka podstawę wybrać do parasola RIVA? Wśród dostępnych opcji warto zwrócić uwagę na podstawę ROMA o wadze 30 kg.

Kwadratowy parasol ogrodowy z podstawą – model Challenger T1

Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami – model Challenger T1 to parasol ogrodowy z podstawą, który idealnie sprawdzi się w przydomowych strefach wypoczynkowych i podniesie nasz komfort! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i trwałym tworzywom parasol Challenger T1 jest produktem chętnie wykorzystywanym w polskich ogrodach czy na tarasach.

Parasol ogrodowy z podstawą Challenger

Dlaczego parasol na wysięgniku przyda się w ogrodzie? Podstawowym zadaniem parasola Challenger T1 jest oczywiście tworzenie strefy cienia i chronienie nas przed promieniami słonecznymi w trakcie upalnych dni. Warto jednak mieć świadomość, że dzisiaj parasole to znacznie więcej, niż tylko ochrona przed słońcem. Parasol ogrodowy z podstawą projektowany jest w taki sposób, aby urozmaicać przestrzeń i poprawiać jej estetykę – przekonują projektanci. W przypadku parasola Challenger T1 uwagę przyciąga obszerna czasza o boku 3 metrów. Czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu, która ochroni nas przed słońcem i deszczem. Możliwe jest wybranie koloru tkaniny, aby parasol lepiej wpisał się w już zaaranżowaną przestrzeń. Regulowana w jednej płaszczyźnie czasza pozwala na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Aby nasz parasol stał stabilnie warto wykorzystać podstawę MODENA o wadze 120 kg.

Parasol ogrodowy z podstawą Modena

Nowoczesny parasol ogrodowy z podstawą Challenger T1 PREMIUM

Kompletując zestaw ogrodowy z parasolem pamiętajmy o tym, aby meble i dodatki dopasowane były do naszych potrzeb i oczekiwań. Chcąc najwyższej klasy produktów w swojej strefie wypoczynkowej warto wykorzystać parasol ogrodowy Challenger T1 PREMIUM.

Parasol ogrodowy z podstawą Challenger

Funkcjonalny parasol Challenger T1 PREMIUM to produkt doskonale wpisujący się w nowoczesne trendy – jest on skonstruowany z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy uszkodzenia, świetnie chroni zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem, uzupełnia przestrzeń i sprawia, że jest ona bardziej estetyczna. Projektanci postawili na innowacje: stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo – taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na korozję. Warto zwrócić szczególną uwagę na czaszę – w modelu Challenger T1 PREMIUM jest ona wykonana z tkaniny spuncrylic. To tworzywo o niezwykle gęstym splocie, które skutecznie chroni przed promieniowaniem UV, jest zabezpieczone przed ścieraniem czy płowieniem. Parasol Challenger T1 PREMIUM warto osadzić na podstawie MODENA o wadze 150 kg.

Challenger T2 – trwały parasol ogrodowy z podstawą

Parasol ogrodowy z podstawą Challenger

Okrągły parasol ogrodowy Challenger T2 pozwoli nam spełnić marzenia o wyjątkowym wypoczynku blisko domu. Rozłożysta, okrągła czasza o średnicy 3,5 metra stworzy strefę cienia, a liczne punkty regulacji pozwolą nam na precyzyjne dobranie kąta padania cienia. Parasol ogrodowy z podstawą Challenger T2 posiada liczne punkty regulacji: stelaż osadzony jest na ruchomej stopie, przez co możliwe jest obracanie konstrukcji wokół jej osi. Czasza odchylana jest w dwóch płaszczyznach. Tkanina czaszy to poliester pokryty poliuretanem – takie połączenie gwarantuje, że parasol ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i deszczem.

Parasol ogrodowy z podstawą – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin