Artykuły

Parasol LED – sposób na udany wypoczynek na tarasie i w ogrodzie

Funkcjonalny parasol LED to dzisiaj jeden z najchętniej wybieranych produktów do ogrodów, na tarasy – parasol taki nie tylko skutecznie nas przed słońcem, ale też umożliwia odpoczynek na świeżym powietrzu także po zapadnięciu zmroku. Jaki parasol LED wybrać, aby cieszyć się komfortem? Czym kierować się wybierając parasol z dodatkowym oświetleniem?

parasol LED Challenger T2

Parasol LED Challenger T 2– nowoczesny parasol na taras

Kwadratowy parasol Challenger T2 to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa, elegancji i funkcjonalności – projektanci zadbali o to, aby codzienne użytkowanie parasola nie sprawiało żadnej trudności. Model Challenger T2 to produkt wysokiej klasy, który całkowicie zmieni nasz taras i nada mu wyjątkowego charakteru.

parasol LED Challenger T2

Decydując się na parasol LED Challenger T2 stawiamy na jakość – produkt ten wykonano z wysokiej jakości tworzyw, które zabezpieczone są przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Parasol ten przyciąga wzrok obszerną czaszą: posiada ona bok o długości 3 metrów i wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Połączenie to sprawia, że tkanina nie nagrzewa się, jest zabezpieczona przed wilgocią i przed wnikaniem kurzu. Czasza odchyla się w dwóch płaszczyznach – to jeden z wielu punktów regulacji parasola. Główna oś, na której osadzona jest czasza, wykonana jest z aluminium. Tworzywo to jest odpowiednio wzmocnione i malowane proszkowo, zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją. Oś osadzona jest na ruchomej stopie, co pozwala na rotowanie konstrukcji parasola wokół jej osi. Ten parasol ogrodowy z oświetleniem LED możemy osadzić na jednej z kilku podstaw – daje to możliwość wykorzystania go zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Parasol Challenger T2 warto osłonić na czas jesieni i zimy dedykowanym pokrowcem ogrodowym.

Okrągły parasol LED Challenger T1 – idealna propozycja na lato

Parasol w ogrodzie to nie tylko element, który skutecznie ochroni nas przed silnym słońcem. To także produkt, który znacząco odmieni odbiór otoczenia i pozwoli nam lepiej zaaranżować przestrzeń. Parasol LED Challenger T1 o okrągłej czaszy stanie się nieodłącznym towarzyszem odpoczynku blisko natury.

parasol LED Challenger T1

Nowoczesny parasol Challenger T1 jest produktem, który pozwoli nam odpoczywać wśród zieleni, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Obszerna, okrągła czasza o średnicy 3,5 metra skutecznie zacieni wybrany przez nas obszar i pozwoli na zachowanie wysokiego komfortu. Czasza stworzona jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina odporna jest na działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Czasza skutecznie chroni przed upałem – w cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Parasole tarasowe tego typu osadzane są na ruchomej stopie – pozwala ona na rotowanie konstrukcji. Główna oś parasola wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Parasol LED Challenger T1 możemy osadzić na podstawie do wkopania w ziemię – taka podstawa tworzona jest z włókna szklanego, zabezpieczonego przed działaniem wilgoci. Parasol LED Challenger T1 to element, którego nie może zabraknąć podczas letniego wypoczynku.

Okrągły parasol LED Challenger T2

Każda chwila spędzona na tarasie czy w ogrodzie to doskonała okazja do tego, aby odpocząć, zrelaksować się. Poza wygodnymi meblami warto wybrać również solidne parasole ogrodowe, które osłonią nas przed silnym słońcem. Wśród rekomendowanych modeli często wymienia się parasol LED Challenger T2 o okrągłej czaszy.

parasol LED Challenger T2

Decydując się na parasol LED Challenger T2 stawiamy na najwyższą jakość – parasol ten doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie, pozwoli nam czerpać z lata pełnymi garściami, stworzy też wyjątkową atmosferę podczas wieczorów na świeżym powietrzu. Dzięki zamontowanemu systemowi oświetlenia pozwoli on całkowicie zmienić odbiór otoczenia. Parasol wykonany został z trwałych materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne – czasze tworzy tkanina techniczna, główna oś parasola to aluminium malowane proszkowo. Parasol posiada liczne punkty regulacji, przez co bez trudu ustawimy dokładny kąt padania cienia.

Kwadratowy parasol LED Challenger T1 – geometryczna perfekcja

Jak zapewnić sobie cień na tarasie w czasie upalnych dni? Najprostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnego parasola LED. Wśród chętnie wybieranych modeli wymienia się parasol Challenger T1 – parasol ten pozwoli nam perfekcyjnie zaaranżować przestrzeń wypoczynkową!

parasol LED Challenger T1

Nowoczesny parasol Challenger T1 łączy w sobie świetne parametry techniczne, atrakcyjną cenę oraz doskonały wygląd – model ten poprawi jakość naszego wypoczynku, zmieni estetykę otoczenia miejsca wypoczynkowego na lepsze. Czasza prezentowanego parasola stworzona jest z tkaniny technicznej – jest ona zabezpieczona przed ścieraniem, wnikaniem kurzu, nagrzewaniem się. W cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Parasol LED Challenger T1 warto osadzić na podstawie z niewielkimi kółkami i hamulcem – to idealne rozwiązanie na tarasy. Dzięki takiej podstawie parasol może być wygodnie przesuwany po gładkiej powierzchni.

Parasol LED – galeria inspiracji

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin