Artykuły

Jak urządzić mały taras – aranżacje z meblami i funkcjonalnym parasolem

Zastanawiając się, jak urządzić mały taras, warto przede wszystkim postawić na komfort i bezpieczeństwo. Kluczem do ich osiągnięcia są zarówno dopasowane do potrzeb meble ogrodowe, jak również parasol, który skutecznie ochroni przed słońcem. Jak urządzić mały taras, aby przestrzeń ta zachęcała do przebywania bliżej natury w trakcie wiosny i lata?

Sprawdź, jak urządzić mały taras w sposób wygodny!

Mały taras nie jest już ograniczeniem, kiedy mowa o ciekawej aranżacji. Obecnie można wykorzystać wiele oryginalnych kompletów mebli ogrodowych, które zapewnią komfort, pozwolą na podejmowanie gości czy podawanie na tarasie posiłków. Jak urządzić mały taras w sposób praktyczny? Na małym tarasie doskonale sprawdzą się kompaktowe komplety kawowe – składają się one zazwyczaj z wysokiego stolika kawowego oraz wygodnych foteli. Taki komplet pozwoli optymalnie zaaranżować przestrzeń i wykorzystać jej potencjał. Uzupełnieniem może być parasol tarasowy RIVA.

jak urządzić mały taras - parasol Riva

Parasol RIVA jest produktem chętnie wykorzystywanym na mniejszych tarasach czy balkonach – wynika to z jego niskiej wagi, jak i względnie małej czaszy. Projektanci zaproponowali użytkownikom niebanalny dodatek na taras, który znacząco poprawi jakość wypoczynku. Parasol RIVA odznacza kwadratowa czasza o boku 2,5 metra – jest ona wykonana z tkaniny technicznej, odpornej na ścieranie, wnikanie brudu, płowienie. To perfekcyjne rozwiązanie na taras – aranżacje z parasolem ogrodowym pozwolą na wykreowanie idealnej przestrzeni wypoczynkowej, z której korzystać będą wszyscy domownicy.

Jak urządzić mały taras i wykorzystać jego potencjał?

Małe tarasy staną się ciekawą przestrzenią wypoczynkową, o ile tylko wybierzemy odpowiednie meble. Nietuzinkową propozycją będzie niewielki zestaw wypoczynkowy, składający się  z technorattanowych foteli balkonowych oraz stolika kawowego. Meble technorattanowe świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach i nadadzą przestrzeni estetyki. Zaletą mebli technorattanowych jest ich lekkość – jest to zasługą zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Meble ustawmy w cieniu parasola Challenger T2.

jak urządzić mały taras - parasol Challenger

Funkcjonalny parasol Challenger T2 to propozycja dla wymagających użytkowników. Liczne punkty regulacji pozwalają na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Jest to także nowoczesny parasol ogrodowy, w przypadku którego zastosowano innowacyjne materiały i rozwiązania. Obszerna czasza prezentowanego modelu wykonana jest z tkaniny technicznej – materiał ten nie wchłania kurzu, jest odporny na płowienie. Konstrukcja opiera się na aluminiowej osi – tworzywo to jest zabezpieczone przed wilgocią oraz korozją. Parasol osadzony jest na ruchomej stopie, co pozwala na jego rotowanie.

Posiłki podawane na świeżym powietrzu – jak urządzić mały taras jako letnią jadalnię?

W czasie lata warto zaaranżować na tarasie miejsce do podawania posiłków – strefa taka stanie się doskonałą przestrzenią do spotkań w gronie rodziny przy jednym stole. Jak urządzić mały taras w formie jadalni? Jadalnię zaaranżujemy bez najmniejszego kłopotu, wykorzystują obszerny stół oraz lekkie, aluminiowe krzesła, w których siedziska i oparcia wykonane są z elastycznych siatek. O cień na tarasie zadba parasol ogrodowy Challenger T1 PREMIUM.

jak urządzić mały taras - parasol Challenger

Parasol tarasowy Challenger T1 PREMIUM to jeden z chętniej wybieranych modeli na polskim rynku – parasole ogrodowe prostokątne tego typu dają wiele cienia, a dodatkowo zmieniają odbiór miejsca wypoczynkowego. Prezentowany parasol charakteryzuje się dużą czaszą o wymiarach 4x3 metry oraz zastosowaniem innowacyjnej tkaniny czaszy, jaką jest spuncrylic. Materiał ten odznacza się podwyższoną odpornością na ścieranie i uszkodzenia, przez co parasol zachowuje doskonały wygląd przez szereg lat.

Jak urządzić mały taras – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://6krokow.pl/-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-przewodnik-krok-po-kroku/ https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/