Artykuły

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED – wypoczynek na najwyższym poziomie

Decydując się na funkcjonalny parasol w naszym ogrodzie warto postawić na nowoczesne modele – parasol ogrodowy z oświetleniem LED to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Parasol taki nie tylko skutecznie ochroni nas przed ciepłem i bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, ale też pozwoli wydłużyć miłe chwile w ogrodzie czy na tarasie i spędzać czas blisko natury również po zmroku.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED

Funkcjonalne oświetlenie LED rozświetli przestrzeń wypoczynkową i nada jej jeszcze więcej uroku. Jaki parasol ogrodowy z oświetleniem LED wybrać? Czym się kierować?

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED

Challenger T1 – parasol ogrodowy z oświetleniem LED

Kwadratowe parasole ogrodowe Challenger T1 idealnie wpisują się w oczekiwania współczesnych użytkowników. Są to solidne parasole ogrodowe, wykonane z trwałych materiałów i uzupełnione o elementy, które uprzyjemnią każda godzinę w ogrodzie. Parasol ten pozwoli nam czerpać z lata pełnymi garściami i przedłużać przyjemne popołudnia na świeżym powietrzu do godzin wieczornych.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T1 zaprojektowany został z myślą o wygodzie: liczne punkty regulacji pozwalają na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia, a trwałe materiały zabezpieczone są przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Czasza parasola o długości boku 3 metrów wykonana jest z tkaniny technicznej. Dzięki warstwie poliuretanu czasza nie płowieje, nie wchłania brudu, nie nagrzewa się – w cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Czasza w tym modelu może być odchylana w jednej płaszczyźnie. Na uwagę zasługuje również główna oś parasola wykonana z aluminium – poprzez wzmocnienie tej konstrukcji i jej malowanie proszkowe stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i korozją. Stelaż osadzany jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji.

Okrągły parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T1

Parasole tarasowe powinny odznaczać się kilkoma ważnymi cechami: muszą być one odporne na uszkodzenia, powinny zapewniać komfortowy cień i poprawiać estetykę otoczenia. Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T1 to idealny towarzysz długich godzin spędzonych w ogrodzie – ochroni nas on zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger

Odpoczynek blisko natury to doskonały sposób na podładowanie wewnętrznych akumulatorów. Aranżując miejsce wypoczynkowe w ogrodzie pamiętajmy o skutecznej ochronie przed słońcem. Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T1 pozwoli nam skryć się w komfortowym cieniu i zapewni ochłodę w upalne dni. Przemyślana konstrukcja parasola sprawia, że jest to jeden z chętniej wybieranych modeli na polskim rynku. Parasol Challenger T1 posiada okrągłą czaszę o średnicy 3,5 metra – tak duża powierzchnia pozwoli objąć cieniem wybrany komplet wypoczynkowy. Czasza wykonana jest z tkaniny technicznej z warstwą poliuretanu – to połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed wilgocią i płowieniem. Czaszę osadzono na stabilnej osi z aluminium – tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na pojawianie się ognisk korozji. Decydując się na parasol Challenger T1 warto również pomyśleć o odpowiedniej podstawie – do wyboru mamy kilka opcji, w tym podstawy do wkopania w ziemię oraz podstawy na niewielkich kółkach, idealne na tarasy.

Challenger T2 PREMIUM – parasol ogrodowy z oświetleniem LED

Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami – w przypadku modelu Challenger T2 PREMIUM możemy spodziewać się produktu z najwyższej półki. Parasol ten idealnie wpisze się w już zaaranżowaną przestrzeń wypoczynkową, pozwoli cieszyć się cieniem i zagwarantuje oświetlenie, kiedy popołudnie w ogrodzie przeciągnie się do wieczora.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger

Parasole ogrodowe przeciwdeszczowe to propozycja, którą z pewnością warto rozważyć – model Challenger T2 PREMIUM ochroni nas zarówno przed palącym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Funkcjonalny parasol tego typu znacząco poprawi nasz komfort w ogrodzie czy na tarasie i sprawi, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko natury. Parasol Challenger T2 PREMIUM to model uzupełniony o oświetlenie LED – rozwiązanie to pozwoli nam na spędzanie czasu w ogrodzie również po zmroku. Model PREMIUM odznacza się czaszą – jest ona wykonana z innowacyjnej tkaniny spuncrylic o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia, płowienie. Parasol posiada liczne punkty regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T1 PREMIUM

Obszerny parasol ogrodowy to rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się latem nawet w najbardziej upalne dni. Model Challenger T2 PREMIUM posiada czaszę o rozmiarach 3x4 metry wykonaną z tkaniny spuncrylic, odznacza się także licznymi punktami regulacji i eleganckim wyglądem.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED Challenger T2 PREMIUM jest produktem, który zachęci nas do spędzania długich godzin w ogrodzie. Projektanci zaproponowali tu trwałe materiały oraz funkcjonalne rozwiązania, które przełożą się na wygodę codziennego użytkowania. Parasol ten możemy osadzić na trzech rodzajach podstaw: podstawie do wkopania w ziemię, podstawie klasycznej oraz na podstawie z niewielkimi kółkami i hamulcem.

Parasol ogrodowy z oświetleniem LED – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin