Artykuły

Biały parasol ogrodowy

Coraz wyższa temperatura i piękniejsza aura skłaniają nas do tego, aby więcej chwil spędzać na świeżym powietrzu. Posiadacze tarasów, balkonów czy przydomowych ogrodów szczególnie powinni wykorzystać ten czas: świeże powietrze dotleni nasz organizm, obecność słońca sprawi, że poczujemy się pełni sił. W jaki sposób zaaranżować miejsce wypoczynkowe, aby spełniało nasze wymagania i zachęcało do relaksu?

Funkcjonalnie zaaranżowany taras i ogród

Dzisiaj zupełnie inaczej postrzegamy ogród: dawniej było to miejsce, w którym królowały kwiaty i wypielęgnowana trawa. Dzisiaj pragniemy, aby ogród był przestrzenią wypoczynkową, w której każdy domownik i gość będzie czuł się komfortowo. Kluczem do stworzenia takiego miejsca jest dobranie odpowiednich mebli i dodatków, by całość nie tylko prezentowała się pięknie, ale i umożliwiała relaks bez względu na porę dnia.

Komplet mebli i biały parasol ogrodowy

Nie trzeba wiele, aby w ogrodzie stworzyć centrum relaksu: wystarczą odpowiednie meble i biały parasol ogrodowy. Szukając kompletów meblowych miejmy na uwadze przede wszystkim ich wysoką trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Istotne jest także profilowanie oparć, aby każdy użytkownik miał odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Kupno parasola ogrodowego to dzisiaj kwestia nie tylko estetyki ogrodu, ale również skutecznej ochrony przed promieniowaniem UV. Nowoczesne parasole tarasowe zagwarantują nam dużą ilość cienia i ochronę także w czasie niespodziewanej mżawki. Szukając idealnego modelu warto zwrócić uwagę na biały parasol ogrodowy, który sprawdzi się w każdej przestrzeni wypoczynkowej.

Biały parasol ogrodowy Falcon T1 jeden krok bliżej lata!

biały parasol ogrodowy FALCON T1

Szukając funkcjonalnego i nowoczesnego parasola ogrodowego warto zwrócić uwagę na model Falcon T1, którego okrągła czasza ma średnicę 3 metrów. Ten biały parasol ogrodowy obrotowy wnosi w przestrzeń ogrodową estetykę i jest gwarancją niezapomnianych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Piękna linia oraz zastosowanie wysokiej klasy materiałów sprawiają, że produkt ten idealnie sprawdzi się w ogrodach, na tarasach czy balkonach.

Biały parasol ogrodowy Falcon T1 stworzono na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Poprzez zastosowanie aluminium możliwe było zmniejszenie wagi całej konstrukcji, jak również skuteczne zabezpieczenie jej przed wnikaniem wilgoci i działaniem rdzy. Stelaż osadzono na ruchomej stopie, umożliwiającej rotowanie parasola o 360 stopni. To wygodne rozwiązanie, pozwalające na dokładne dopasowanie kąta padania cienia.

Obszerna, 3-metrowa czasza parasola Falcon T1 stworzona została z tkaniny technicznej o gęstym splocie. Materiał powleczono dodatkową warstwą poliuretanu, przez co tkanina jest wodoodporna, nie chłonie kurzu, skutecznie chroni przed promieniowaniem UV. Czaszę można płynnie odchylać w jednej płaszczyźnie.

Challenger T2 – klasyczny parasol ogrodowy w bielibiały parasol ogrodowy CHALLENGER T2

Czy można osiągnąć perfekcję w ogrodzie? Zdecydowanie tak – jest to możliwe dzięki wybraniu elementów wypoczynkowych wysokiej klasy. Jednym z rekomendowanych produktów jest biały parasol ogrodowy Challenger T2, który odznacza się pięknym designem i zastosowaniem trwałych materiałów. Challenger T2 3mx3m to parasol ogrodowy regulowany – dzięki licznym punktom regulacji możliwe będzie dokładne dopasowanie go do konkretnych potrzeb.

Wypoczynek wśród zieleni to najlepszy sposób na relaks. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej ochronie przed słońcem. W ogrodach i na tarasach idealnie sprawdzi się biały parasol ogrodowy Challenger T2, którego szeroka czasza zacieni wybrany przez nas obszar i zapewni nam ochłodę w nawet najbardziej upalny dzień.

Stelaż parasola Challenger T2 wykonany został z lekkiego i zabezpieczonego przed wilgocią aluminium. Konstrukcję osadzono na ruchomej stopie, która umożliwia rotowanie parasola o 360 stopni. Poliestrowa, kwadratowa czasza może być odchylana w dwóch płaszczyznach, co znacząco ułatwia dopasowanie parasola do naszych potrzeb. Płynny system regulacji pozwoli na komfortowe użytkowanie. Czasza uzupełniona została o sprężyny naciągowe, których zadaniem jest utrzymywanie tkaniny w prawidłowej pozycji i amortyzowanie silniejszych podmuchów wiatru.

Biały parasol ogrodowy Riva – idealny na mały taras

biały parasol ogrodowy RIVA

Niewielkie tarasy czy balkony wymagają przemyślanej aranżacji. Obecnie bez trudu znajdziemy elementy, które podniosą funkcjonalność miejsca wypoczynkowego i nie zajmą wiele miejsca. Jednym z nich jest biały parasol ogrodowy Riva, którego okrągła czasza ma średnicę 3 metrów. Wykonany z najwyższą precyzją parasol pozwoli nam czerpać przyjemność z chwil spędzonych na świeżym powietrzu i delektować się pięknym latem.

Parasol ogrodowy Riva wykonany został z trwałych materiałów: aluminiowy, antykorozyjny stelaż osadzono na ruchomej stopie, czasza wykonana została z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Zastosowanie tworzyw odpornych na zmienne warunki atmosferyczne zagwarantowało długą żywotność produktu i możliwość korzystania z niego przez szereg lat.

Biały parasol Challenger T2 Oak – wprowadź egzotykę do swojego ogrodu

biały parasol ogrodowyCHALLENGER OAK

Szukając nietuzinkowych rozwiązań do ogrodu czy na taras nie sposób przeoczyć interesującego parasola Challenger T2 Oak, który przykuwa wzrok i zachwyca wykończeniem. Ten produkt z pewnością wniesie wiele egzotyki do miejsca wypoczynkowego i pozwoli poczuć się nam jak na wymarzonych wczasach w dalekich krajach.

Biały parasol ogrodowy Challenger T2 Oak zachwyca detalami. Jego stelaż pokryto tworzywem imitującym naturalne drewno dębowe. Ciepły kolor drewna pięknie komponuje się z bielą kwadratowej, obszernej czaszy. Stelaż umieszczono na ruchomej stopie, która pozwala na obracanie parasola o 360 stopni. To jednak nie jedyne udogodnienie: poliestrowa czasza może być odchylana w dwóch płaszczyznach, co daje więcej możliwości regulowania kąta padania cienia. Biały parasol ogrodowy Challenger T2 Oak, w zależności od potrzeb może zostać ustawiony na klasycznej podstawie na tarasie lub też wkopany w ziemię.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ legal.com.pl me-project.org