Artykuły

Parasol łamany – prosty sposób na cień w ogrodzie

Stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu nie jest trudne – wybierzmy komfortowe meble ogrodowe oraz parasol łamany o ruchomej czaszy. Dzięki parasolowi stworzymy strefę cienia, w której możliwe będzie odpoczywanie w gronie bliskich czy znajomych. Jaki parasol łamany wybrać, aby cieszyć się latem w ogrodzie?

Parasol łamany Challenger T2 – idealny do każdego ogrodu

Miejsce wypoczynkowe w cieniu to idealna przestrzeń do czytania, podawania słodkich podwieczorków czy zapraszania znajomych na kieliszek wina. W trakcie upalnego lata taki cień pozwoli nam na skuteczniejszą regenerację i odpoczynek. Parasol łamany Challenger T2 będzie idealnym wyborem.

parasol łamany Challenger

Nowoczesny parasol łamany Challenger T2 to produkt zaprojektowany z dbałością o najmniejsze detale. Wysoka funkcjonalność sprawia, że jest to dzisiaj jeden z chętniej wybieranych parasoli na polskim rynku. Uwagę przyciąga obszerna, kwadratowa czasza o boku długości 3 metrów. Czasza ta wykonana jest z tkaniny technicznej powleczonej warstwą poliuretanu. Tak zabezpieczony materiał jest wysoce odporny na wilgoć, wnikanie brudu. Warto zwrócić uwagę na sprężyny naciągowe, które pozwalają na utrzymanie tkaniny w prawidłowej pozycji również w czasie silniejszych podmuchów wiatru. Parasol ogrodowy 300 cm osadzony jest na stabilnej osi z aluminium – tworzywo to malowane jest proszkowo, przez co zabezpieczono je przed wilgocią i korozją. Dzięki postawieniu osi na ruchomej stopie możliwe stało się rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Istotne będzie również obciążenie do parasola: do modelu Challenger T2 wybierzmy jedną z nowoczesnych podstaw MODENA.

Okrągły parasol łamany Challenger T2 – siła perfekcji!

Szukając idealnego parasola ogrodowego na taras czy do ogrodu postawmy na sprawdzone rozwiązania – parasol łamany Challenger T2 pozwoli nam odpoczywać w komfortowym cieniu i cieszyć się z każdego dnia lata. Jak jest skonstruowany?

parasol łamany Challenger

Funkcjonalność to bez wątpienia największa zaleta prezentowanego parasola Challenger T2 – został on zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Liczne punkty regulacji pozwalają na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia, zastosowanie materiałów wysokiej jakości gwarantuje, że parasol zachowa doskonały wygląd przez wiele lat. Czasza parasola Challenger T2 ma średnicę 3,5 metra – to duża powierzchnia, która pozwoli zacienić wybrany obszar wypoczynkowy. Czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej o gęstym splocie, która dodatkowo jest pokryta warstwą poliuretanu. Dzięki takiemu połączeniu tkanina nie wchłania brudu, jest zabezpieczona przed wilgocią oraz płowieniem. Główna oś parasola wykonana jest z aluminium – zastosowanie tego materiału gwarantuje, że konstrukcja nie będzie ciężka. Parasol osadzony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Chcąc jak najdłużej zachować parasol ogrodowy w doskonałej formie pamiętajmy również o tym, aby zakupić dedykowany pokrowiec na parasol ogrodowy. Pozwoli on na osłonięcie parasola w okresie jesieni i zimy przed osiadaniem pyłu, kurzu, również przed wilgocią.

Parasol łamany prostokątny Challenger T1 PREMIUM

Wysokiej jakości parasol łamany Challenger T1 PREMIUM przyciąga wzrok rozmiarami czaszy oraz zaskakuje wysoką funkcjonalnością. Parasol ten doskonale sprawdzi się w ogrodach, gdzie w okresie lata da komfortowy cień w najbardziej upalne dni. 

parasol łamany Challenger Premium

Funkcjonalny parasol Challenger T1 PREMIUM wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Jego obszerna czasza o wymiarach 3x4 metry wykonana jest z innowacyjnej tkaniny spuncrylic – odznacza się ona wysoką odpornością na ścieranie, płowienie, wnikanie brudu. Tkanina ta jest zabezpieczona przed wilgocią, więc czasza ochroni nas zarówno przed promieniowaniem UV, jak i niespodziewanym deszczem. Czasza osadzona jest na stabilnej osi – dzięki zastosowaniu aluminium konstrukcja nie jest ciężka. Model Challenger T1 PREMIUM to również parasol LED – możliwe jest dobranie do niego dedykowanego oświetlenia, które pozwoli nam odpoczywać bliżej natury również po zmroku.

Kwadratowy parasol łamany Challenger T1

Kupno parasola ogrodowego nie powinno być dziełem przypadku – szukając idealnego produktu, który pozwoli nam cieszyć się latem, wybierzmy model Challenger T1 o kwadratowej czaszy.

parasol łamany Challenger T1

Parasol łamany Challenger T1 to propozycja dla wymagających użytkowników: wysoka funkcjonalność oraz świetne parametry techniczne sprawiają, że to jeden z chętniej kupowanych modeli. Parasol posiada liczne punkty regulacji, przez co możemy bez trudu ustawić kąt padania cienia. Parasol wyposażono w kwadratową czaszę o boku trzech metrów – pozwoli ona zacienić wybrany obszar. Czaszę stworzono z tkaniny technicznej – dzięki wzmocnieniu jej warstwą poliuretanu parasol chroni nas nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale również niespodziewanym deszczem.

Parasol łamany – galeria inspiracji

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin