Artykuły

Duży parasol ogrodowy z podstawą

Nowoczesny i kompletnie zaaranżowany ogród to miejsce, które w zależności od potrzeb może zmieniać swój charakter. Jednego dnia to idealna przestrzeń do odpoczynku z książką w ręce, innego – przestrzeń zabaw dla dzieci. Decydując się na odpowiedni komplet meblowy i dodatki możemy również zapraszać znajomych na grilla czy obiad pod chmurką lub po prostu delektować się piękną pogodą w ciszy, filiżanką kawy obok. Możliwości jest wiele – wystarczy kilka trwałych i eleganckich elementów.

Meble ogrodowe i duży parasol ogrodowy z podstawą

duży parasol ogrodowy z podstawą Challenger T2 Oak

Do stworzenia miejsca wypoczynkowego w ogrodzie potrzebujemy przede wszystkim wygodnych i dopasowanych do naszych potrzeb mebli. Te znajdziemy u topowych producentów. Wśród najchętniej wybieranych kolekcji wymienia się przede wszystkim meble technorattanowe i zestawy oparte na aluminiowych stelażach. Obie opcje to dobra decyzja – zastosowanie innowacyjnych tworzyw pozwoliło na stworzenie mebli wysoce odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia.

Drugim elementem, którego nie powinno zabraknąć w miejscu wypoczynkowym, to duży parasol ogrodowy z podstawą. Szeroki wybór parasoli sprawia, że bez trudu uda nam się znaleźć produkt dopasowany do naszych potrzeb. Zanim jednak zdecydujemy się na kupno konkretnego modelu warto przyjrzeć się z bliska najbardziej interesującym propozycjom i dowiedzieć się więcej o ich budowie czy tworzywach.

Dlaczego parasol powinien znaleźć się w naszym ogrodzie?

Wypoczynek w promieniach słońca to zdecydowanie najlepsza opcja w czasie lata. Musimy być jednać świadomi zagrożeń wynikających z nadmiernej ekspozycji na słońce. Wykorzystując parasol ogrodowy obrotowy możemy mieć pewność, że zapewnimy sobie i bliskim najlepszą ochronę przed silnym promieniowaniem UV.

Duży parasol ogrodowy z podstawą to także świetny sposób na urozmaicenie przestrzeni wypoczynkowej. Współcześnie parasole projektowane są w taki sposób, aby naturalnie wzbogacać przestrzeń wypoczynkową i nadać jej wyjątkowego charakteru. Wśród licznych propozycji znaleźć można parasole tarasowe z czaszą okrągłą, prostokątną, kwadratową, modele z różnorodnymi opcjami regulacji. Parasol stanie się doskonałym towarzyszem podczas letniego odpoczynku i znacząco wpłynie na nasz komfort.

Duży parasol ogrodowy z podstawą Falcon T2

duży parasol ogrodowy z podstawą Falcon T2

Parasol ogrodowy kwadratowy Falcon T2 o boku czaszy 2,7 metra to jedna z najchętniej wybieranych propozycji, zarówno na tarasy, jak i do ogrodów. Obszerna czasza wykonana została z grubego materiału technicznego pokrytego warstwą poliuretanu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło dać gwarancję, że czasza parasola uchroni użytkowników zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Dwupłaszczyznowa regulacja czaszy pozwoli na płynne ustawienie parasola i dopasowanie kąta padania cienia do naszych potrzeb.

Duży parasol ogrodowy z podstawą Falcon T2 posiada antykorozyjny stelaż, którego struktura zabezpieczona została przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Dzięki wykorzystaniu aluminium możliwe było również znaczne zmniejszenie wagi konstrukcji. Stelaż umieszczono na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie go o 360 stopni.

Parasol ogrodowy Falcon T2 łączy w sobie dwie istotne cechy: jest wysoce trwały i funkcjonalny. Nie sposób jednak przeoczyć jego wysokiej estetyki: to zasługa doświadczonych projektantów. Stonowany kolor czaszy sprawia, że produkt ten idealnie wpisze się w już istniejącą aranżację ogrodu czy tarasu.

Duży parasol ogrodowy Challenger T1 – okrągła doskonałość!

duży parasol ogrodowy z podstawą Challenger T1

Harmonia i spokój są tym, czego pragniemy po długim i męczącym dniu. Poprzez stworzenie strefy wypoczynku w ogrodzie będziemy mogli bez przeszkód delektować się wspaniałą pogodą i otoczeniem zieleni. O nasz komfort i bezpieczeństwo zadba duży parasol ogrodowy z podstawą Challenger T1, którego czasza posiada średnicę 3,5 metra! To produkt dedykowany wymagającym użytkownikom: wiele możliwości regulacji oraz trwałe materiały sprawiają, że parasol doskonale spełnia swoją rolę i urozmaica miejsce wypoczynkowe.

Czy duży parasol ogrodowy z podstawą Challenger T1 sprawdzi się w naszym ogrodzie? Zdecydowanie tak – jest to model o obszernej czaszy, która nawet w najbardziej upalne dni da nam wiele komfortowego cienia. Użytkownik może regulować ułożenie czaszy parasola w jednej płaszczyźnie, jak również rotować parasol wokół własnej osi o 360 stopni – umożliwi to stelaż osadzony na specjalnej stopie. Nie bez znaczenia są również materiały: czasza wykonana została z tkaniny poliestrowej o podwyższonej odporności na ścieranie, wnikanie kurzu, promieniowanie UV. Istotne jest także to, że warstwa poliuretanu na czaszy ochroni użytkowników przed deszczem! Zastosowanie antykorozyjnego aluminium w przypadku stelaża pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi parasola i zabezpieczenie go przed działaniem wilgoci.

Duży parasol ogrodowy ze stabilną podstawą Icon

duży parasol ogrodowy z podstawą Icon

Duże parasole na taras czy do ogrodu kojarzone były do niedawna z ciężkimi konstrukcjami, których przenoszenie czy regulowanie przysparzało wyłącznie problemów. Dzisiaj wiemy, że dzięki zastosowaniu innowacyjnych tworzyw i materiałów możliwe jest zaprojektowanie nowoczesnego parasola, który stanie się ozdobą, a jego regulacja nie sprawi żadnego kłopotu. Jednym z takich produktów jest duży parasol ogrodowy z podstawą Icon.

Parasol Icon przyciąga wzrok z powodu obszernej czaszy: prostokątny baldachim ma wymiary 4mx3m, co daje możliwość zacienienia całego miejsca wypoczynkowego. Obszerna czasza wykonana została z innowacyjnego tworzywa spuncrylic, wysoce odpornego na działanie promieni UV, wnikanie kurzu czy wilgoć. Płynny system regulacji pozwoli na idealne ułożenie czaszy bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Parasol Icon może być umieszczony na jednej z dostępnych baz, przez co wykorzystamy go zarówno w ogrodzie, jak i na tarasach czy balkonach. Duży parasol ogrodowy z podstawą Icon sprawi, że czas spędzony na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejszy.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/