Artykuły

Duże parasole na taras– znajdź model idealny do letniego wypoczynku!

Dopełnienie przestrzeni wypoczynkowej tarasu czy w ogrodzie poprzez kupno nowoczesnego parasola ogrodowego to strzał w dziesiątkę i doskonała inwestycja w jednym. Szukając funkcjonalnych elementów do naszych ogrodów nie sposób przeoczyć faktu, jak ważne jest zapewnienie sobie komfortu w cieniu i ochrona przed słońcem. Jaki model parasola na taras wybrać, aby cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu? Wykorzystaj nasze propozycje i pomysły i stwórz miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będzie cała rodzina!

Na co zwracać uwagę wybierając duże parasole ogrodowe?

Przeglądając różne modele parasoli ogrodowych warto zwrócić uwagę na duże parasole na taras, charakteryzujące się obszernymi czaszami oraz licznymi możliwościami regulacji. Duże parasole na taras cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem: klienci doceniają ich piękny wygląd, trwałość, innowacyjne rozwiązania.  

Decydując się na konkretny parasol na taras przede wszystkim zwracajmy uwagę na tworzywa. Duże parasole na taras narażone będą na zmienne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wilgoć, silne podmuchy wiatru. Ich konstrukcja musi opierać się zmiennym temperaturom. Wybranie produktu wykonanego z trwałych tworzyw jest gwarancją, że parasol będzie na towarzyszył przez wiele lat.

Okrągły parasol ogrodowy Falcon T1 3m

Jednym z topowych produktów w naszej ofercie jest duży parasol na taras Falcon T1, którego okrągła czasza ma średnicę 3 metrów. Ten wyjątkowy produkt pozwoli nam na nowo odkryć przyjemność z długich godzin spędzanych na świeżym powietrzu – da wiele cienia, pozwoli na ochronę mebli ogrodowych, zapewni wypoczynek. Duże parasole na taras Falcon T1 to funkcjonalne urządzenia, które doskonale wpiszą się w przestrzeń ogrodu.

Duże parasola na taras FALCON

Stelaż parasola ogrodowego Falcon T1 3m wykonano z antykorozyjnego aluminium. Tworzywo to zabezpieczono przed działaniem wilgoci, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie musimy obawiać się rdzy. Nowoczesna konstrukcja została uzupełniona o ruchomą stopę, która pozwala na rotowanie stelaża o 360 stopni, bez konieczności ruszania całego parasola. Dopasowanie kąta padania cienia umożliwi także czasza, która odchylana jest w jednej płaszczyźnie. Poprzez liczne punkty regulacji możliwe jest zapewnienie sobie cienia w wybranej konfiguracji – to olbrzymie ułatwienie!

Wybierając duże parasole na taras takie jak Falcon T1 3m możemy mieć pewność zarówno najlepszej ochrony, ale i doskonałego designu. Za wyglądem parasola stoją doświadczeni projektanci, którzy w harmonijny sposób połączyli jego funkcjonalność oraz wspaniałą estetykę. Stonowane kolory oraz proste linie pozwolą na zastosowanie parasola Falcon T1 w przestrzeni już zaaranżowanej lub dopiero tworzonej.

Duże parasole na taras Challenger T1 3x3m

Szukając inspiracji na piękny taras warto zwrócić uwagę na duże parasole na taras Challenger T1  3x3m. Decydując się na parasol tego typu zapewnimy sobie komfort bez względu na aurę dookoła. Parasol Challenger T1 pozwoli na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej, w której umieścimy wygodny zestaw wypoczynkowy czy też stół z krzesłami.

Duże parasola na taras CHALLENGER

Nowoczesnych parasol Challenger T1 stworzony został poprzez połączenie aluminiowego stelaża oraz rozłożystej czaszy. Czasza zaprojektowana została tak, aby chronić zarówno przed silnym promieniowaniem UV, jak i wilgocią. Tkanina poliestrowa z której wykonano czaszę posiada gęsty splot, odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Za odpowiednie ułożenie tkaniny odpowiadają sprężyny naciągowe, których zadaniem jest amortyzowanie silniejszych podmuchów wiatru. Czasza parasola Challenger T1 regulowana jest w jednej płaszczyźnie.

Parasol ogrodowy kwadrat Challenger T2 Premium 3x3m Oak

Wśród nowości w naszej ofercie nie sposób pominąć pięknego parasola Challenger T2 Premium 3x3m Oak – przyciąga on wzrok przede wszystkim z powodu wyjątkowych materiałów. Stelaż tego parasola wykonano z antykorozyjnego aluminium. Wykończenie imitujące naturalne drewno sprawia, że parasol nabiera egzotycznego charakteru. Czarna, obszerna czasza wykonana została z tkaniny poliestrowej, odpornej na wybarwienia, promieniowanie UV, wilgoć, wnikanie kurzu. Użytkownicy mogą również korzystać z licznych punktów regulacji, dzięki którym możliwe stanie się idealne zacienienie wybranego przez nas miejsca wypoczynkowego.

Duże parasola na taras CHALLENGER PREMIUM OAK

Wyjątkowy design tego parasola sprawia, że nie jest on jedynie funkcjonalnym dodatkiem w ogrodzie. Zastosowanie innowacyjnych tworzyw pozwoliło na stworzenie produktu wysokiej klasy, który swoim wyglądem będzie wspaniale uzupełniał miejsce wypoczynkowe i nadawał mu elegancji. Duże parasole na taras Challenger T2 Premium 3x3m Oak pięknie prezentować się będą w otoczeniu egzotycznych roślin i dodatków – całość pozwoli przenieść się myślami do krajów Orientu.

Ciesz się bliskością przyrody niezależnie od pogody

Kupując duże parasole na taras możliwe jest korzystanie z uroków wiosny i lata bez względu a pogodę. Nowoczesne parasole ogrodowe zaprojektowane są tak, aby skutecznie chronić zarówno przed silnym słońcem, jak i niezapowiedzianym deszczem.

Wybierając konkretny model parasola na taras warto pamiętać także o wyborze podstawy – możliwości jest sporo. Chcąc umieścić parasol na tarasie warto kupić klasyczną podstawę o wadze 90, 120 lub 150kg. Alternatywą są podstawy umieszczone na ruchomych kółkach, dzięki którym możliwe jest przesuwanie konstrukcji po gładkich powierzchniach. To wygodne rozwiązanie, kiedy pragniemy zmienić aranżację tarasu.
Parasol w ogrodzie? Nic prostszego - pozwolą na to podstawy do wkopania w ziemię, tworzone z odpornego na wilgoć włókna węglowego.

Jak zabezpieczyć duże parasole do ogrodu? Kupując duże parasole na taras warto pomyśleć także o ich ochronie. W czasie jesieni i zimy możemy zabezpieczyć je poprzez wykorzystanie nowoczesnych pokrowców ogrodowych z tkanin RIPSTOP. Pokrowce uchronią strukturę parasola przed kondensacją wilgoci, kurzem.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin