Artykuły

Parasol ogrodowy kwadratowy – odpoczywaj wygodnie i komfortowo!

Lato to najlepsza pora na to, aby regenerować siły blisko natury – pomoże w tym parasol ogrodowy kwadratowy oraz odpowiednie meble outdoorowe!

Piękna pogoda oraz wysokie temperatury sprawiają, że znacznie łatwiej zaplanować nam czas na świeżym powietrzu. Nie musimy jednak szukać parków czy jechać do lasu, aby cieszyć oczy zielenią i bliskością przyrody. Dzięki odpowiednim meblom outdoorowym oraz dodatkom stworzymy zieloną oazę blisko domu. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia fakt, że z takiego miejsca możemy korzystać, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Dobierając odpowiednie dodatki nie musimy również przejmować się nadto pogodą. Jak to możliwe?

Idealny parasol ogrodowy wykonany z trwałych materiałów

Do stworzenia idealnego miejsca wypoczynkowego potrzebujemy dwóch elementów: dopasowanego do naszych potrzeb kompletu mebli oraz nowoczesnego parasola ogrodowego. Szeroki wybór mebli outdoorowych sprawia, że bez trudu znajdziemy komplet odpowiadający naszym oczekiwaniom. Decydując się na parasol ogrodowy kwadratowy warto zwrócić uwagę na szereg detali: ilość punktów regulacji, możliwość osadzenia na różnorodnych podstawach, tworzywa. Możemy mieć jednak pewność, że taki parasol znacząco poprawi nasz komfort w ogrodzie czy na tarasie i sprawi, że przestrzeń wokół nas zyska na wyglądzie.

Jak osadzić parasol ogrodowy kwadratowy?

Parasole możemy wykorzystywać zarówno w przestrzeni ogrodowej, jak i na tarasach. Ułatwią to konkretne podstawy. Decydując się na model odpowiedni na taras warto wybrać klasyczną podstawę o wadze 90 lub 120 kg lub też podstawę osadzoną na niewielkich kółkach. Ta ostatnia może być w prosty sposób przesuwana po gładkiej powierzchni tarasu. W ogrodach najlepiej sprawdzą się podstawy do wkopania w ziemię, wykonane z włókna szklanego.

Parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T2 Oak łączący funkcjonalność i elegancję

parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T² Premium 3m x 3m Oak

Jak stworzyć rajski zakątek w ogrodzie? Potrzebujemy do tego wygodnych mebli i parasola zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi trendami. Parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T2 Oak to produkt, który w prosty sposób odmieni zwykłą przestrzeń i sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie magiczna.

Parasol Challenger T2 Oak zachwyca wyglądem: aluminiowy stelaż pokryty został tworzywem imitującym naturalne drewno, przez co całość zyskuje optycznej lekkości i przybliża nas do natury. Kolor dębu wspaniale uzupełnia się z białą czaszą wykonaną z poliestru pokrytego poliuretanem. Taka czasza skutecznie ochroni nas nie tylko przed silnym słońcem, ale również niespodziewanym deszczem. O odpowiednie ustawienie materiału na czaszy dbają sprężyny naciągowe. Aluminiowy stelaż umieszczono na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji o 360 stopni. Czasza w tym modelu może być odchylana w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu jeszcze dokładniej określimy kąt padania cienia.

Kwadratowy parasol ogrodowy RIVA

parasol ogrodowy kwadratowy Riva 2,5m x 2,5m

Niewielkie parasole ogrodowe, których bok czaszy nie przekracza 2,5 – 3 metrów to rozwiązania idealne na tarasy oraz balkony. Kompaktowe wymiary oraz geometryczna linia to jednak nie jedyne zalety parasola ogrodowego kwadratowego RIVA, którego bok ma długość 2,5 metra. Elegancki parasol pozwoli zacienić wybrany obszar i cieszyć się świeżym powietrzem nawet w najbardziej upalny dzień. Dodatkowo stonowane kolory i piękna konstrukcja zmienią zwykłą przestrzeń wypoczynkową nie do poznania!

Stelaż parasola RIVA wykonano z malowanego proszkowo aluminium. Takie rozwiązanie sprawia, że tworzywo jest zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Stelaż osadzono na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasola o 360 stopni. Kwadratowa czasza wykonana została z grubej tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Dzięki temu parasol skutecznie ochroni nas nie tylko przed promieniowaniem UV, ale i mżawką.

Parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T2 Premium

kwadratowy parasol ogrodowy ​​​​​​Challenger T² Premium 3m x 3m

Szukasz parasola, który łączy w sobie wysoką odporność na uszkodzenia oraz elegancki wygląd? Parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T2 Premium o boku czaszy 3 m pozwoli cieszyć się wypoczynkiem w ogrodzie czy na tarasie, kiedy tylko tego zapragniemy. Nowoczesna linia oraz liczne punkty regulacji sprawiają, że jest to jeden z chętniej wybieranych modeli na polskim rynku.

Parasol ogrodowy kwadratowy Challenger T2 Premium zaskakuje funkcjonalnością: kilka punktów regulacji pozwoli na dokładne ustawienie i zapewnienie sobie cienia podczas upalnych dni. Aluminiowy stelaż ustawiono na ruchomej stopie, przez co możliwe jest jego rotowanie bez konieczności podnoszenia czy przenoszenia konstrukcji. Czasza zaprojektowana została w taki sposób, aby skutecznie chronić zarówno przed promieniowaniem UV, jak i deszczem. Zastosowanie innowacyjnego tworzywa spuncrylic pozwoliło również zabezpieczyć czaszę przed wnikaniem kurzu.

Kwadratowy parasol ogrodowy Falcon T2 – korzystaj z tarasu, kiedy tylko chcesz!

parasol ogrodowy kwadratowy Falcon T² 2.7m x 2.7m

Nowoczesny parasol ogrodowy zaskakuje nie tylko swoim wyglądem, ale i wysokim stopniem użyteczności. Wśród wartych polecenia modeli często wymienia się parasol ogrodowy kwadratowy Falcon T2 o czaszy 2,7x2,7m. Ten funkcjonalny produkt umili każdą godzinę na tarasie i sprawi, że z większą przyjemnością będziemy spędzać tam czas.

Czarny parasol ogrodowy Falcon T2 oparto na aluminiowym, antykorozyjnym stelażu, na którego szczycie umieszczono poliestrową czaszę pokrytą warstwą poliuretanu. Czasza skutecznie chroni użytkowników przed silnym promieniowaniem UV i nie nagrzewa się, przez co w jej cieniu panuje przyjemny chłód. O odpowiednie ułożenie tkaniny na czaszy dbają sprężyny naciągowe, których zadaniem jest amortyzowanie silniejszych podmuchów wiatru. Parasol ogrodowy Falcon T2 posiada kilka punktów regulacji – dzięki temu każdy użytkownik w prosty sposób dopasuje kąt padania cienia do własnych potrzeb.

Aby nasz parasol mógł przez długie lata towarzyszyć nam podczas wypoczynku na tarasie warto zakupić lekki i przewiewny pokrowiec ogrodowy. Dzięki regularnemu stosowaniu pokrowca znacząco przedłużymy żywotność parasola i zachowamy jego żywe kolory.

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin