Artykuły

Parasol do ogrodu: ozdoba tarasu

Funkcjonalny parasol do ogrodu to element, którego nie może zabraknąć w naszej strefie wypoczynkowej. Dzisiaj parasole to nie tylko produkty pozwalające nam schronić się w cieniu przed słońcem – parasol do ogrodu to również element, który znacząco podniesie estetykę otoczenia. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas zarówno przemyślaną konstrukcją, jak i świetnymi parametrami technicznymi. Taki parasol pozwoli nam garściami czerpać z przyjemności lata!

Parasol do ogrodu Challenger T1 – nowoczesne wzornictwo na wyciągnięcie ręki!

Szukając idealnego parasola do ogrodu warto wybrać model o szerokiej czaszy, która pozwoli zacienić cały obszar wypoczynkowy. Parasol do ogrodu Challenger T1 doskonale spełni to zadanie – bok jego kwadratowej czaszy ma długość 3 metrów! Parasol ten idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na dużych tarasach, dając cień i ochłodę w najbardziej upalne dni.

parasol do ogrodu Challenger

Konstrukcja parasola ogrodowego Challenger T1 zachwyca – stelaż osadzony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Stelaże tworzy się dzisiaj z lekkiego, zabezpieczonego przed wilgocią aluminium. Niska waga metalu sprawia, że całkowita waga parasola nie jest duża, a jego przesuwanie czy przenoszenie jest prostsze. Olbrzymią zaletą parasola Challenger T1 są liczne punkty regulacji – dzięki nim precyzyjnie dopasujemy kąt padania cienia. Czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej o gęstym splocie – materiał pokryty jest warstwą poliuretanu, co sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV, jak również przed wilgocią. Rozłożony parasol ogrodowy wodoszczelny uchroni nas przed niespodziewanym, letnim deszczem!

Challenger T1 Premium – parasol do ogrodu naszych marzeń!

Chcąc zaprojektować wymarzone miejsce wypoczynkowe w przydomowym ogrodzie warto wybrać elementy wyposażenia najwyższej klasy. Poza wygodnymi meblami postawmy na solidne parasole ogrodowe, które uchronią nas przed silnym słońcem i zapewnią komfortowy cień. Parasol Challenger T1 Premium to jeden z topowych modeli dostępnych na rynku – zachwyca zarówno jego wygląd, jak i zastosowane materiały. Prostokątny parasol do ogrodu Challenger T1 Premium zwraca uwagę przez swoje rozmiary – jego prostokątna czasza na wymiary 3x4 metry, przez co daje wiele cienia w upalne dni. Dodatkowo czasza wykonana jest z innowacyjnego materiału spuncrylic – tworzywo to ma gęsty splot, jest wysoce odporne na ścieranie czy płowienie, nie chłonie brudu i wilgoci.

parasol do ogrodu Challenger

Parasol do ogrodu Challenger T1 Premium pozwoli nam odpoczywać lepiej – czasza nie nagrzewa się, przez co w jej cieniu panuje przyjemny chłód. Sprężyny naciągowe zadbają o to, aby utrzymać tkaninę w prawidłowej pozycji, nawet w czasie silniejszych podmuchów wiatru.

Mały parasol do ogrodu RIVA

Niewielki, przydomowy ogród zaaranżujemy bez większych problemów – liczne komplety kawowe proponowane przez topowych producentów zachwycą nas i zapewnią nam wygodę i komfort. Uzupełnieniem takiego zestawu powinien być mały parasol do ogrodu RIVA!

Prosta, klasyczna linia, trwałe materiały i stonowana kolorystyka – to najważniejsze cechy nowoczesnego parasola ogrodowego RIVA. Jest to produkt dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

parasol do ogrodu Riva

Konstrukcja parasola RIVA opiera się na aluminiowym stelażu, który osadzono na ruchomej stopie. To jeden z wielu punktów regulacji parasola – pozwala on na rotowanie konstrukcji wokół jego osi. Na szczycie stelaża znajduje się kwadratowa czasza o boku długości 2,5x2,5 metra. Tak niewielki parasol może być stosowany z powodzeniem również na balkonach czy na mniejszych tarasach. Czasza stworzona jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu – oznacza to, że RIVA to również parasol przeciwdeszczowy ogrodowy. Takie połączenie pozwala na zabezpieczenie czaszy zarówno przed promieniowaniem słonecznym, jak i przed niespodziewanym deszczem!

Okrągły parasol do ogrodu RIVA – postaw na wysoką funkcjonalność!

Wypoczynek blisko natury pozwoli nam zregenerować siły i cieszyć się czasem spędzonym w gronie najbliższych. Aranżując przydomowy ogród czy taras warto mieć na uwadze, że istotny jest nie tylko nasz komfort, ale i bezpieczeństwo. Wybierając modne meble ogrodowe nie zapomnijmy o parasolu, który ochroni nas przed słońcem – okrągły parasol do ogrodu RIVA to jeden z chętniej kupowanych produktów!

parasol do ogrodu Riva

Konstrukcja parasola RIVA gwarantuje, że produkt ten będzie nam towarzyszył przez długi czas. Aluminiowy stelaż, który podtrzymuje rozłożystą czaszę, osadzony jest on na ruchomej stopie. Stelaż zabezpieczono przed odkształcaniem czy korozją. Czaszę wykonano z tkaniny poliestrowej o gęstym splocie – materiał nie chłonie brudu, wilgoci, doskonale chroni zarówno przed słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Dzięki licznym punktom regulacji bez trudu dopasujemy kąt padania cienia.

Parasol do ogrodu – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin