Artykuły

Parasol prostokątny w ogrodzie i na tarasie

Chcąc osłonić się przed słońcem i stworzyć komfortową strefę cienia w ogrodzie czy na tarasie nie ma lepszego rozwiązania niż ogrodowy parasol prostokątny. Nowoczesne parasole dedykowane do stref wypoczynkowych zaskoczą nas nie tylko funkcjonalnością, ale również świetnym wzornictwem. Jaki parasol wybrać, aby spełnił on nasze oczekiwania? Jak osadzić możemy parasol w ogrodzie i na tarasie?

Parasol prostokątny Voyager T1 – sposób na udany relaks w ogrodzie!

Parasol ogrodowy to idealne uzupełnienie ogrodów czy tarasów – dzięki pracy doświadczonych projektantów możemy mieć pewność, że element ten idealnie wpisze się w już zaprojektowaną przestrzeń i pozwoli nam cieszyć się komfortowym cieniem. Decydując się na parasol prostokątny warto postawić na model Voyager T1, którego czasza ma wymiary 3x2 metry. Czym zaskoczy nas ten produkt?

parasol prostokątny Voyager

Nowoczesny parasol Voyager T1 stworzony został z myślą o wygodzie i wypoczynku. Projektanci postawili na trwałe materiały oraz wysoką funkcjonalność, aby codzienne korzystanie z tego produktu było czystą przyjemnością. Parasol do ogrodu Voyager T1 posiada stelaż wykonany z aluminium. Dzięki zastosowaniu aluminium możliwe stało się zmniejszenie wagi produktu, co niebagatelnie wpływa na codzienne użytkowanie. Aluminium zostało pomalowane proszkowo – oznacza to, że tworzywo to jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zarysowania, wilgoć czy korozję. Stelaż umieszczony został na ruchomej stopie – pozwala ona na rotowanie parasola wokół jego osi. Prostokątna czasza stworzona jest z tkaniny poliestrowej, którą dodatkowo pokryto poliuretanem – dzięki temu nie wchłania ona kurzu, zabezpiecza zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i przed deszczem.

Parasol prostokątny Challenger T2

Czy możliwa jest zmiana estetyki miejsca wypoczynkowego wyłącznie przy pomocy nowoczesnego parasola? Okazuje się, że tak! Parasol prostokątny Challenger T2 stworzony został po to, aby chronić przed słońcem… i cieszyć oczy użytkowników!

parasol prostokątny Challenger

Parasol prostokątny Challenger T2 idealnie uzupełni zarówno ogrody, jak i tarasy przy domu: jego szeroka czasza 3,5x2,6m pozwoli na stworzenie komfortowej strefy cienia, gdzie tylko zechcemy. Czasza wykonana została z tkaniny poliestrowej, która ochroni nas przed słońcem i niespodziewanym deszczem. Warto dodać, ze tkanina ta nie nagrzewa się, przez co w jej cieniu panuje przyjemny chłód. Konstrukcja parasola Challenger T2 pozwala na jego precyzyjne regulowanie i ustawianie kąta padania cienia zgodnie z naszymi potrzebami - stelaż umieszczony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi. Parasol Challenger T2 możemy wykorzystać w ogrodzie dzięki podstawie do wkopania w ziemię. Jeśli zamierzamy wykorzystywać go na tarasie warto wybrać podstawę na niewielkich kółkach z hamulcem, przez co bez trudu przesuniemy tę konstrukcję po gładkiej powierzchni.

Challenger T1 PREMIUM – parasol prostokątny z regulowanym daszkiem

Zestaw ogrodowy z parasolem to najprostszy sposób, aby zwykły taras zmienić w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Szukając idealnego parasola warto wybrać model wykonany z trwałych materiałów, jak i wpisujący się w najnowsze trendy – takim parasolem jest bez wątpienia parasol prostokątny Challenger T1 PREMIUM. Co warto o nim wiedzieć?

parasol prostokątny Challenger

Nowoczesny parasol Challenger T1 PREMIUM o czaszy 3x4 metry to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Budowa parasola pozwala na jego rotowanie oraz regulowanie kąta padania cienia, a materiały z których jest wykonany są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Główna oś parasola Challenger T1 PREMIUM to aluminiowy stelaż osadzony na ruchomej stopie – stelaż malowany jest proszkowo, przez co jest wysoce odporny na zarysowania czy też na działanie wilgoci i korozję. Czasza parasola może być odchylana w jednej osi, a o prawidłowe osadzenie tkaniny zadbają sprężyny naciągowe.

Duża parasol prostokątny ICON

Szukając idealnych rozwiązań do naszego ogrodu czy na taras warto rozważyć kupno parasola ogrodowego IKON. Model ten zwraca uwagę dużą czaszą o wymiarach 3x4 metry. Taka powierzchnia bez trudu pozwoli na zacienienie wybranego przez nas miejsca i podniesienie komfortu wypoczynku!

parasol prostokątny Icon

Jak skonstruowany jest parasol prostokątny ICON? Parasol ten ceniony jest przede wszystkim za dobór trwałych tworzyw i materiałów. Aluminiowy stelaż umieszczono na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji. Na szczycie stelaża znajduje się czasza wykonana z tkaniny poliestrowej - poprzez pokrycie jej warstwą poliuretanu możliwe stało się lepsze zabezpieczenie tkaniny przed wnikaniem kurzu czy przed wilgocią i płowieniem. By zachować wspaniały wygląd parasola na dłużej warto również zaopatrzyć się w dedykowany pokrowiec, który powinniśmy stosować głównie jesienią i zimą, kiedy parasol nie jest użytkowany.

Parasol prostokątny – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin