Artykuły

Parasol na taras duży

Taras przy domu to idealne miejsce na relaks – wystarczą odpowiednie meble wypoczynkowe i parasol na taras duży. Nie musimy wyjeżdżać poza miasto, aby odpocząć blisko przyrody i słońca - wykorzystują własny taras czy ogród możemy zaprojektować miejsce, które będzie przedłużeniem salonu i przestrzenią, którą pokochają wszyscy domownicy. Jak zaaranżować przydomowy taras w sposób funkcjonalny, ale i nowoczesny?

Challenger T2 - parasol na taras duży

Zacienienie miejsca wypoczynkowego na tarasie jest kluczowe, aby zapewnić sobie i bliskim wygodę oraz bezpieczeństwo. W okresie lata warto wybrać parasol na taras duży, który pozwoli na stworzenie strefy cienia i osłoni nas przed ciepłem. Wśród rekomendowanych rozwiązań często wymienia się nowoczesny parasol Challenger T2. Dlaczego?

parasol na taras duży Challenger t2

Innowacyjne materiały, przemyślana konstrukcja oraz liczne punkty regulacji to tylko niektóre z wielu zalet parasola Challenger T2. Ten parasol ogrodowy boczny sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie lepsza, a my sami skorzystamy ze wspaniałej pogody w lecie. Parasol Challenger T2 posiada okrągłą czaszę o średnicy 3,5 metra – czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem. To połączenie pozwala na skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, jak i niespodziewanym deszczem. Tkanina nie chłonie brudu, wilgoci, jest odporna na promieniowanie UV. Czasza może być odchylana w dwóch płaszczyznach, co daje jeszcze większe możliwości w zacienianiu. Główna oś parasola wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo – tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na działanie wilgoci. Parasol Challenger T2 możemy osadzić na jednej z kilku podstaw, np. podstawie z niewielkimi kółkami i hamulcem.

Parasol na taras duży Challenger T1 PREMIUM

Dysponując dużym tarasem możemy pozwolić sobie na więcej fantazji w aranżacji - poza rozbudowanym kompletem wypoczynkowym możemy wybrać również parasol ogrodowy 4m Challenger T1 PREMIUM. Ten wyjątkowy parasol na taras duży zaskoczy nas nie tylko obszerną czaszą, ale i świetnymi parametrami technicznymi. 

parasol na taras duży Challenger t1 Premium

Jak skonstruowany jest Challenger T1 PREMIUM? Parasol ten odznacza się dużą czaszą – jej wymiary to 4x3metry. Tak duża powierzchnia pozwoli z powodzeniem zacienić wybrany przez nas obszar wypoczynkowy. Czasza tego modelu odchylana jest w jednej płaszczyźnie, a liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne określenie punktu padania cienia. Czasza parasola Challenger T1 PREMIUM wykonana jest z tkaniny spuncrylic – jest to innowacyjny materiał o wysokiej odporności na ścieranie czy płowienie. Dzięki swoim parametrom zachowa doskonały wygląd przez szereg lat. Parasol posiada stabilną oś wykonaną z lekkiego i trwałego aluminium. Dzięki osadzeniu osi na ruchomej stopie możliwe jest rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Pod tak szerokim parasolem bez trudu zmieścimy wybrany komplet wypoczynkowy czy kawowy i będziemy w pełni korzystać z lata!

RIVA – parasol na taras duży

Nowoczesne parasole ogrodowe to dzisiaj nie tylko funkcjonalny dodatek, ale też element, który znakomicie podnosi estetykę otoczenia. Model RIVA to parasol na taras duży, który potwierdza tę tezę. Parasol ten zaprojektowany został zgodnie z obowiązującymi trendami, a stonowane kolory pozwolą na wpisanie go w już istniejącą aranżację tarasu.

parasol na taras duży Riva

Parasol ogrodowy RIVA o okrągłej czaszy to idealne rozwiązanie na tarasy i do ogrodów. Parasol ten posiada kilka punktów regulacji, przez co jego użytkowanie jest niezwykle proste. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów możemy być pewni, że produkt ten będzie cieszyć nasze oczy przez wiele sezonów. W przypadku parasola RIVA stelaż wykonano z aluminium malowanego proszkowo, a dzięki jego osadzeniu na ruchomej stopie możliwe jest rotowanie wokół jego osi. Czasza parasola RIVA ma średnicę 3 metrów – tak duża powierzchnia pozwoli na zacienienie zarówno większego balkonu, jak i tarasu. Mocne parasole ogrodowe RIVA zabezpieczone są przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią, wnikaniem brudu.

Parasol na taras duży Challenger T2 o kwadratowej czaszy

Jednym z chętniej wybieranych modeli parasoli jest Challenger T2 o kwadratowej czaszy – odznacza się on wysoką estetyką, świetnym doborem tworzyw oraz wysoką funkcjonalnością. Parasol ten całkowicie zmieni przestrzeń wypoczynkową i pozwoli nam cieszyć się latem, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

parasol na taras duży Challenger t2

Duży parasol na taras Challenger T2 spełni nasze marzenia o wypoczynku blisko natury. Dzięki obszernej czaszy zacienimy wybrane miejsce wypoczynkowe i zapewnimy sobie komfort nawet w najbardziej upalny dzień. Nowoczesny parasol zaprojektowany został w taki sposób, aby nie tylko chronić nas przed słońcem, ale też by poprawiać wygląd otoczenia: stonowane kolory oraz ciekawy design sprawiają, że sprawdzi się on zarówno na tarasach nowoczesnych, jak i tych aranżowanych w stylu rustykalnym czy tez prowansalskim.

Parasol na taras duży – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin