Artykuły

Zestaw ogrodowy z parasolem – kwintesencja lata w ogrodzie!

Chcąc zaprojektować funkcjonalne miejsce wypoczynkowe blisko domu nie trzeba wiele - wystarczy nam nowoczesny zestaw ogrodowy z parasolem. Taki duet pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni do relaksu, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Nowoczesne meble ogrodowe oraz funkcjonalne parasole sprawią, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie przyjemniejsza, a my sami będziemy korzystać z uroków lata w pełni  

Zestaw ogrodowy z parasolem Challenger T2

Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby nacieszyć się latem i zielenią – wystarczy niewielki, przydomowy ogród czy taras! Szukając inspiracji na ciekawą aranżację wybierzmy wygodny zestaw ogrodowy z parasolem Challenger T2 o kwadratowej czaszy. Ten wyjątkowy parasol nie tylko ochroni nas przed upałem, ale tez całkowicie zmieni przestrzeń wypoczynkową. Jak to możliwe?

zestaw ogrodowy z parasolem ChallengerFunkcjonalny parasol Challenger T2 łączy w sobie elegancję, trwałość oraz świetnie parametry techniczne. Projektanci zaproponowali nam produkt dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Stelaż parasola wykonano z aluminium malowanego proszkowo: materiał ten nie jest podatny na działanie wilgoci, nie koroduje. Osadzenie stelaża na ruchomej stopie pozwoliło na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Aluminium nie waży wiele, co znacząco wpływa na finalną wagę produktu. Na szczycie stelaża umieszczona została czasza o boku 3 metrów – tak duża powierzchnia sprawia, że możliwe staje się zacienienie całego miejsca wypoczynkowego. Czaszę tworzy się z materiałów o gęstym splocie - w tym przypadku wykorzystano tkaninę poliestrową pokrytą warstwa poliuretanu. Taka tkanina zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu, promieniowaniem UV i na długo zachowuje swój oryginalny, żywy kolor. Parasol Challenger T2 możemy osadzić w ziemi przy pomocy specjalnej podstawy; sprawdzi się on również na naszych tarasach, gdzie możemy wykorzystać podstawę na niewielkich kółkach z dodatkowym hamulcem.

Jak dbać o parasole ogrodowe? W okresie jesieni i zimy warto zabezpieczyć je przy pomocy dedykowanych pokrowców ogrodowych. Skutecznie ochronią one stelaż i czaszę przed osiadaniem kurzu, wilgocią. Pokrowce dopasujemy poprzez niewielki ściągacz.

Funkcjonalny zestaw ogrodowy z parasolem RIVA

Niewielka przestrzeń tarasowa czy balkonowa nie powinna być przeszkodą do tego, aby zaaranżować na niej miejsce wypoczynkowe. Poprzez odpowiednie dobranie mebli i dodatków stworzymy idealne miejsce do popijania popołudniowej kawy. Jednym z rekomendowanych parasoli będzie model RIVA, którego kwadratowa czasza ma bok o długości 2,5 metra.

zestaw ogrodowy z parasolem Riva

Kawowy zestaw ogrodowy z parasolem RIVA to kwintesencja udanego wypoczynku – RIVA to solidne parasole ogrodowe, które zaskoczą nas licznymi punktami regulacji, przez co bez najmniejszego trudu dobierzemy kąt padania cienia. Warto również zwrócić uwagę na tworzywa – parasol wykonano z materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią. Stelaż parasola RIVA stworzono z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten nie jest podatny na korozję, a jego niska waga wpływa na prostotę użytkowania konstrukcji. Stelaż osadzono na ruchomej stopie, dzięki której istnieje możliwość rotowania go o 360 stopni. Uwagę przyciąga czasza wykonana z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Taka czasza nie tylko nie chłonie brudu, ale też jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV – nawet po wielu latach użytkowania nie traci ona swojego koloru. Warto również zwrócić uwagę na elementy amortyzujące czaszę w czasie silniejszych podmuchów wiatru. RIVA to parasol przeciwdeszczowy ogrodowy – jego czasza skutecznie ochroni nas przed niespodziewanym deszczem.

Okrągły parasol Challenger T1 Premium – postaw na zestaw ogrodowy z parasolem

Szukając inspiracji na ciekawy projekt ogrodu warto skorzystać z gotowych propozycji, które podsuwają nam topowi producenci. Zestaw ogrodowy z parasolem Challenger T1 Premium to idealne rozwiązanie, kiedy pragniemy zaaranżować przestrzeń wypoczynkową funkcjonalne, ale i estetycznie.

zestaw ogrodowy z parasolem Challenger

Czym wyróżnia się parasol Challenger T1 Premium? Z pewnością uwagę przyciąga jego szeroka czasza o wymiarach 3x4 metry. Czaszę wykonano z innowacyjnego materiału spuncrylic – jest on wysoce odporny na ścieranie, wnikanie brudu, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Tkanina nie jest podatna na promieniowanie UV co oznacza, że nawet po wielu latach użytkowania będzie ona wyglądała jak nowa! Czasze wyposażono w sprężyny naciągowe, które gwarantują utrzymanie jej w prawidłowej pozycji. Czaszę oparto na aluminiowym, malowanym proszkowo stelażu – aluminium zapewnia niską wagę konstrukcji, jak również jest odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Liczne punkty regulacji pozwolą na idealne ustawienie kąta padania cienia.

Zestaw ogrodowy z parasolem – galeria inspiracji

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/wplyw-miejsca-zamieszkania-na-koszt-ubezpieczenia-samochodu-co-warto-wiedziec/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/