Artykuły

Solidne parasole ogrodowe

Aranżując nasz ogród czy taras szukamy produktów o wysokiej trwałości oraz wyjątkowym wyglądzie – jakie elementy powinny zwrócić naszą uwagę wybierając meble oraz solidne parasole ogrodowe?

Ogród to magiczne miejsce, które może stać się idealną przestrzenią wypoczynkową i zapewnić nam relaks przez całe lato. Nie trzeba wiele pracy, aby zwykły, przydomowy ogród zmienić w miejsce o wyjątkowym charakterze, które pozwoli nam cieszyć się każdą chwilą lata. Ogrody to również przestrzeń, gdzie spokój znajdą wszyscy członkowie naszej rodziny. W zależności od naszych potrzeb ogród może dowolnie zmieniać swoje oblicze – pomogą nam w tym dopasowane meble outdoorowe i solidne parasole ogrodowe.

Dlaczego warto wybrać solidne parasole ogrodowe?

Parasol w ogrodzie to nie tylko piękny dodatek, który urozmaica przestrzeń. Przede wszystkim taki produkt pozwala nam skutecznie ochronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym i skryć się w komfortowym cieniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że nowoczesny parasol ogrodowy uchroni nas również przed deszczem. Solidne parasole ogrodowe oferowane współcześnie łączą w sobie doskonałe parametry techniczne oraz wysoką estetykę. Zakup takiego produktu z pewnością stanie się powodem do częstszego przebywania w ogrodzie.

Eleganckie i trwałe meble ogrodowe

Jak zapewnić sobie komfort w ogrodzie? Konieczne będą meble outdoorowe. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy bez trudu znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe oraz nowoczesne meble modułowe. Piękne meble ogrodowe i parasole ogrodowe stworzą duet doskonały!

Solidny parasol ogrodowy Challenger T2 3,5m w strefie relaksu

solidne parasole ogrodowe CHALLENGER T2

Okrągły parasol ogrodowy Challenger T2 3,5m pozwoli spełnić marzenia o wyjątkowym miejscu wypoczynkowym w ogrodzie. Jego szeroka czasza oraz elegancka linia doskonale wpiszą się w zaaranżowaną przestrzeń wypoczynkową i pozwolą podnieść poziom relaksu na znacznie wyższy poziom. Solidne parasole ogrodowe Challenger T2 3,5m tworzone są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i silne promieniowanie UV.

W upalne dni parasol ogrodowy Challenger T2 3,5m stanie się naszym największym sprzymierzeńcem: zagwarantuje nam cień i ochłodę. Czasza tego modelu wykonana została z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Tkanina czaszy zabezpieczona została przed promieniowaniem słonecznym, wnikaniem kurzu oraz wilgocią. Parasol skutecznie ochroni nas przed niespodziewanym deszczem, a my sami nie będziemy musieli rezygnować z chwil w ogrodzie.

Główną oś parasola Challenger T2 3,5m tworzy aluminiowy stelaż malowany proszkowo i zabezpieczony przed wnikaniem rdzy. Osadzono go na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji o 360 stopni. Parasol jest regulowany w kilku płaszczyznach, dzięki czemu bez trudu zacienimy wybrane przez nas miejsce.

Duży parasol ogrodowy Icon 4mx3m zapewni cień w najbardziej upalny dzień

Letnie upały mogą okazać się bardzo uciążliwe – przekonujemy się o tym przesiadując w ogrodzie czy na tarasie. Aby schronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym i cieszyć się cieniem warto wybrać solidne parasole ogrodowe – model Icon 4mx3m jest jednym z nich.

solidne parasole ogrodowe ICON

Innowacyjne tworzywa oraz obszerna czasza to najważniejsze zalety parasola ogrodowego Icon. Liczne punkty regulacji parasola pozwolą na idealne dopasowanie kąta padania cienia. Stelaż parasola wykonano z malowanego proszkowo aluminium, a całość osadzono na ruchomej stopie. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest obracanie parasola wokół jego osi bez konieczności przenoszenia podstawy. Czasza parasola wykonana została z nieprzemakalnego tworzywa spuncrylic, które odznacza się wysoką odpornością na wnikanie kurzu, uszkodzenia mechaniczne. Wysoka klasa materiału gwarantuje także zachowanie żywego, głębokiego koloru przez długi czas. O odpowiednie ułożenie materiału odpowiedzialne są sprężyny naciągowe, które amortyzują silniejsze podmuchy wiatru.

Jakiej podstawy użyć do parasola?

Czy parasol Icon 4mx3m lub Challenger T2 3,5m  mogą być wykorzystane również na tarasie? Zdecydowanie tak – wszystko zależy od zastosowanej podstawy. Kupujący solidne parasole ogrodowe mają do wyboru klasyczne podstawy do wykorzystania w ogrodach i na tarasach, podstawy do wkopania w ziemię oraz nowoczesne podstawy osadzone na niewielkich kółkach. Te ostatnie idealnie sprawdzają się na tarasach, gdzie można bez trudu przesuwać je po gładkich powierzchniach.

Solidne parasole ogrodowe Falcon T1 3mx2m

Wypoczynek w cieniu w trakcie lata to prawdziwa przyjemność i odpoczynek dla organizmu. Dzięki wykorzystaniu parasola Falcon T1 3mx2m nasz ogród stanie się jeszcze bardziej przyjazny domownikom i gościom i pozwoli na relaks bez względu na porę dnia.

solidne parasole ogrodowe FALCON T1

Innowacyjne materiały oraz piękny design to elementy, które zwracają uwagę w przypadku parasola Falcon T1 3mx2m. projektanci zadbali o elegancką linię, stonowane kolory. W celu większej wygody użytkowania parasol osadzono na ruchomej stopie, dzięki czemu użytkownik może rotować parasol i jeszcze lepiej dopasować kąt padania cienia.

Falcon T1 3mx2m to również parasol przeciwdeszczowy ogrodowy! Czasza tego modelu zaprojektowana została w taki sposób, aby chronić zarówno przed silnym słońcem, jak i deszczem. Dzięki gęsto plecionej tkaninie poliestrowej pokrytej poliuretanem możliwe stanie się zapewnienie cienia nawet w najbardziej upalne dni.

Pokrowce ogrodowe – zabezpiecz parasol poza sezonem letnim

Decydując się na solidne parasole ogrodowe warto być świadomym, jak chronić ich strukturę i przedłużyć żywotność. Poprzez wykorzystanie pokrowców ogrodowych możemy zabezpieczyć parasole w czasie jesieni i zimy czy w okresie przedłużającej się nieobecności w domu (np. w czasie wakacji). Lekki i przewiewny pokrowiec idealnie otuli parasol i ochroni go przed silniejszymi podmuchami wiatru, osadzaniem się kurzu, kondensacją wilgoci.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
ategocena.pl ya.pl denebro.pl