Artykuły

Podstawa pod parasol – jaką wybrać?

Nowoczesny parasol oraz podstawa pod parasol to dzisiaj niezbędniki w ogrodzie, bez których nie wyobrażamy sobie lata. Jakie produkty wybrać, aby cieszyć się ich eleganckim wyglądem, niezawodnością oraz doskonałymi parametrami technicznymi?

Decydując się na parasol w ogrodzie zazwyczaj myślimy wyłącznie o zapewnieniu sobie cienia podczas upalnych dni. Warto mieć jednak świadomość, że parasole ogrodowe są w stanie zaoferować nam znacznie więcej! Decydując się na produkt pochodzący od topowego producenta gwarantujemy sobie skuteczna ochronę przed słońcem, deszczem, ale również produkt, który w prosty sposób podniesie estetykę miejsca wypoczynkowego. 

Wysoka funkcjonalność parasoli do ogrodu i na taras

Właściciele ogrodów i tarasów poszukujący idealnego parasola ogrodowego i podstawy pod parasol mają do wyboru szerokie spektrum modeli – różnią się one kształtem i wielkością czaszy, ilością punktów regulacji. Podstawa pod parasol również może być dopasowana do konkretnych oczekiwań klienta: wśród najchętniej wybieranych wymienia się podstawy na niewielkich kółkach z hamulcem, które świetnie sprawdzają się na tarasach – dzięki takiej podstawie możliwe jest bezproblemowe przesuwanie parasola po gładkiej powierzchni.

Parasol ogrodowy nad naszymi głowami pozwoli nam cieszyć się urokami lata zarówno podczas silnych upałów, jak i w czasie deszczu. Decydując się na taki parasol nie musimy już obawiać się, że pogoda pokrzyżuje nam nasze plany na popołudnie na świeżym powietrzu.

Parasol ogrodowy Falcon T2 i podstawa pod parasol MODENA 90 kg

podstawa pod parasol i parasol Falcon

Jednym z najchętniej wybieranych modeli parasoli, zarówno do ogrodów, jak i na tarasy, jest model Falcon T2, którego kwadratowa czasza posiada bok o długości 2,7m. Ten nowoczesny parasol ogrodowy zredefiniuje naszą wizję wypoczynku na świeżym powietrzu i pozwoli cieszyć się chwilami w cieniu nawet podczas najbardziej upalnych dni. Stelaż parasola Falcon T2 wykonany został z aluminium malowanego proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność na działanie wilgoci i pojawianie się rdzy. Stelaż osadzono na ruchomej stopie. Obszerna czasza parasola zaprojektowana została w taki sposób, aby płynnie móc odchylać ją w dwóch płaszczyznach – to spore udogodnienie dla użytkownika!

podstawa pod parasol MODENA

Idealnym dopełnieniem parasola Falcon T2 będzie klasyczna podstawa pod parasol MODENA 90 kg. Podstawa wykonana została z polerowanego, czarnego grafitu o wymiarach 76 x 76 x 15,5 cm. Podstawę wyposażono w cztery kółka oraz hamulec – to rozwiązanie pozwoli na bezproblemowe przesuwanie konstrukcji po gładkiej powierzchni tarasu czy balkonu.

Okrągły parasol RIVA i podstawa pod parasol ROMA 30 kg

podstawa pod parasol ROMA i parasol RIVA

Funkcjonalny parasol ogrodowy RIVA sprawdzi się wszędzie tam, gdzie poszukiwać będziemy komfortu: na balkonie, tarasie, w ogrodzie czy tez nad brzegiem basenu. Szeroka czasza o średnicy 3 metrów zapewni użytkownikom wiele cienia i sprawi, że lato spędzimy blisko natury.

Klasyczny parasol ogrodowy RIVA zachwyca prostą linią o oraz stonowanymi kolorami. Aluminiowy stelaż osadzony został na ruchomej stopie, dzięki czemu możliwe jest rotowanie konstrukcji wokół własnej osi. Zastosowanie antykorozyjnego aluminium pozwoliło na ochronę przed działaniem wilgoci oraz pojawianiem się ognisk rdzy. Czasza parasola zaprojektowana została w taki sposób, aby chronić zarówno przed promieniowaniem UV, jak i deszczem. Jest to zasługą tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. O odpowiednie ułożenie tkaniny dbają sprężyny naciągowe.

podstawa pod parasol ROMA

By wykorzystać w pełni możliwości parasola RIVA koniecznie wybierzmy podstawę pod parasol ROMA 30 kg. Podstawa wykonana została z polerowanego, czarnego grafitu, jej wymiary to 40 x 40 x 12,5 cm. Dzięki czterem niewielkim kółkom podstawę wraz z parasolem możemy w bezpieczny i prosty sposób przesuwać po gładkich powierzchniach.

Parasol Challenger T2 i krzyżowa podstawa pod parasol

Czarny parasol ogrodowy Challenger T2 o średnicy 3,5 metra pozwoli cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Prosta, geometryczna linia, idealnie dobrane kolory oraz trwałe materiały to tylko niektóre z licznych zalet tego produktu. Chcąc zapewnić sobie najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV oraz komfortowy cień warto wybrać własne ten parasol!

parasol CHALLENGER T2

Okrągły parasol Challenger T2 zachwyca przede wszystkim funkcjonalnością: liczne punkty regulacji pozwalają na idealne dopasowanie jego ustawienia do swoich potrzeb. Poliestrowa czasza pokryta jest warstwą poliuretanu, który zabezpiecza tkaninę przed wnikaniem kurzu, działaniem wilgoci, utratą koloru. Tkanina amortyzowana jest przez sprężyny naciągowe. Aluminiowy stelaż umieszczono na ruchomej stopie, dzięki czemu możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni wokół własnej osi.

krzyżowa podstawa pod parasol

Parasol Challenger T2 bez trudu umieścimy na podstawie krzyżowej, którą wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy balkonie. Podstawa krzyżowa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a jej wymiary to 40 x 40 x 10,5 cm. Krzyżowa podstawa pod parasol waży 5 kg.

Parasol ogrodowy ICON i podstawa pod parasol do wkopania w ziemię

Obszerny parasol w ogrodzie bez trudu osłoni zaaranżowane miejsce wypoczynkowe i zapewni nam komfortowy cień, chroniąc jednocześnie meble ogrodowe przed promieniowaniem UV. Szukając parasola o dużej czaszy z pewnością warto wybrać model ICON 4mx3m. Czasza tego parasola stworzona została z nieprzemakalnej tkaniny spuncrylic, która nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale też niespodziewanym deszczem. Wiele możliwości regulacji parasola sprawi, że bez trudu dopasujemy go do naszych potrzeb.

podstawa pod parasol do wkopania w ziemię

Parasol ogrodowy ICON możemy osadzić na podstawie pod parasol przeznaczonej do wkopania w ziemię. To chętnie stosowane rozwiązanie – podstawa wykonana jest z włókna szklanego, a jej wymiary to 40 x 40 x 55 cm. Włókno szklane jest tworzywem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Zastosowanie tego materiału gwarantuje długą żywotność produktu.

parasol ogrodowy ICON

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin