Artykuły

Małe parasole ogrodowe

Planując strefę wypoczynkową w ogrodzie, na tarasie czy wielkomiejskim balkon nie zawsze mamy do dyspozycji dużą przestrzeń. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na nieciekawe rozwiązania! Przedstawiamy małe parasole ogrdowe, które będą idealnym dopełnieniem niewielkiego ogrodu czy tarasu!

Mały parasol ogrodowy ​​​​​​Riva 2,5x2,5m

małe parasole ogrodowe: riva 2.5x2.5m

Niewielki parasol ogrodowy Riva to dobry design w jeszcze lepszej cenie. Parasol stworzony został z wyjątkową dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Czasza uszyta została z poliestru pokrytego odporną na kurz i wodę warstwą poliuretanu, a stabilny aluminiowy stelaż jest wytrzymały na warunki atmosferyczne i odpowiednio zabezpieczony przed niszczącym działaniem niesprzyjającej aury.

Mały parasol ogrodowy FalconT² 2.7m x 2.7m – luksus w zasięgu ręki

małe parasole ogrodowe: falcon t2

Falcon T² to jeden z najpopularniejszych modeli parasoli w naszej ofercie. Łączy łatwość obsługi z praktycznymi rozwiązaniami oraz wyjątkowym designem. Co jest takiego wyjątkowego w tym niewielkich rozmiarów parasolu?

Parasol ogrodowy Falcon T² to możliwość obrotu o 360° oraz wyjątkowo praktyczne pochylenie dwupłaszczyznowe. W ten sposób zawsze możemy dostosować zacienienie, bez konieczności przenoszenia parasola w inne miejsce. Dostępna jest także wyjatkowa gama opcji umożliwiających personalizację parasola: od kolorów czaszy , przez typ podstawy (dostępna jest także baza do zakopu w gruncie!).

Dodatkowo trwały i stabilny stelaż parasola Falcon T² stworzono z odpornego na rdzę i warunki atmosferyczne aluminium. Natomiast czaszę uszyto z poliesterowej tkaniny pokrytej poliuretanem, dzięki czemu uzyskano wyjątkową odporność na na kurz i wodę. 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin
https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/