Artykuły

Ekskluzywne parasole ogrodowe – czas na relaks!

Piękne i ekskluzywne parasole ogrodowe to prawdziwy powód do dumy dla ich posiadacza. Taki produkt w naszym ogrodzie czy na tarasie całkowicie zmieni otoczenie i pozwoli jeszcze lepiej korzystać z ciepłych, letnich dni. Szukając idealnego parasola do strefy wypoczynkowej powinniśmy zwracać uwagę na szereg elementów, by jak najlepiej dobrać produkt do naszych potrzeb.

Ekskluzywny parasol w ogrodzie: nie tylko piękny dodatek

Parasole ogrodowe traktujemy przede wszystkim jako elementy, które urozmaicają przestrzeń ogrodową. Prawdą jest, że współcześnie są one projektowane w taki sposób, aby podnosić estetykę otoczenia. Nie ma znaczenia miejsce: balkon, taras czy ogród. W każdym z nich parasol sprawdzi się doskonale i da możliwość korzystania z uroków natury.

ekskluzywne parasole ogrodowe FALCON

Zalety parasoli ogrodowych

Poza funkcją estetyczną parasole pełnią bardzo ważną rolę: ich zadaniem jest zapewnienie nam cienia podczas upalnych dni w trakcie lata. Ekskluzywne parasole ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby ich obszerne czasze pozwalały zacienić duży obszar wypoczynkowy. Liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia, a sama regulacja będzie przebiegała w sposób płynny. Poprzez zastosowanie nowoczesnych tworzyw w produkcji parasoli możemy mieć pewność, że w cieniu czaszy panować będzie przyjemny chłód – materiał czaszy nie nagrzewa się. To jedno z wielu udogodnień czekających na użytkowników.

Dlaczego warto zwróci uwagę na ekskluzywne parasole ogrodowe?

Szukając wyjątkowych parasoli warto zwrócić uwagę na ekskluzywne parasole ogrodowe: łączą one w sobie wysoką funkcjonalność, świetne parametry techniczne oraz elegancję. Luksusowe parasole ogrodowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania będą one dalej nam służyć i nie stracą estetycznego wyglądu.

Jaki parasol wybrać do swojego miejsca wypoczynkowego?

Pytanie to pojawia się bardzo często – klienci pragną kupić produkt, który w pełni spełni ich oczekiwania. W szerokiej ofercie znaleźć można parasole ogrodowe duże, w których bok czaszy może mieć długość nawet czterech metrów, ale również mniejsze modele, idealne na małe tarasy czy balkony. Nie bez znaczenia jest również ilość punktów regulacji: czasze, w zależności od modelu, mogą być odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Ekskluzywny parasol ogrodowy Falcon T2

ekskluzywne parasole ogrodowe FALCON T2

Jednym z najchętniej wybieranych modeli parasoli ogrodowych jest Falcon T2, który sprawdzi się zarówno na tarasach, jak w ogrodach. Model ten stworzono z myślą o wymagających użytkownikach, którzy pragną cieszyć się piękną pogodą na świeżym powietrzu, nie narażając się na działanie promieni słonecznych. Parasol kwadratowy Falcon T2 w naszym ogrodzie całkowicie zmieni postrzeganie przestrzeni wypoczynkowej!

Czym wyróżnia się prezentowany model? Jego stelaż wykonano z antykorozyjnego aluminium, zabezpieczonego przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Stelaż osadzono na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji wokół własnej osi. Czasza parasola o wymiarach 2,7x2,7m wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Tak zabezpieczone włókno jest odporne na działanie silnego promieniowania UV, wilgoci, wnikanie kurzu. Tkanina nawet po wielu latach użytkowania nie straci swojego wyjątkowego koloru. W modelu Falcon T2 czasza może być odchylana w dwóch płaszczyznach, przez co zacienimy wybrany przez nas obszar jeszcze dokładniej.

Ekskluzywne parasole ogrodowe - parasol Challenger T1 Premium

Marzysz o miejscu wypoczynkowym, gdzie wygodnie usiądą wszyscy domownicy? Stworzenie takiej przestrzeni na tarasie nie jest niczym trudnym! Wybierając nowoczesne meble ogrodowe nie zapominajmy jednak o tym, jak ważna jest skuteczna ochrona przed słońcem. Nasz komfort podniesie luksusowy parasol ogrodowy Challenger T1 Premium. Dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

ekskluzywne parasole ogrodowe CHALLENGER T1 PREMIUM

Ekskluzywne parasole ogrodowe odznaczają się piękną linią i doskonałymi parametrami technicznymi – taki właśnie jest parasol ogrodowy prostokątny Challenger T1 Premium. Ten wyjątkowy parasol pozwoli nam jeszcze bardziej cieszyć się każdym słonecznym dniem. Jego główna oś zbudowana została z aluminium malowanego proszkowo, dzięki czemu stelaż zabezpieczono przed rdzą. Osadzenie stelaża na ruchomej stopie pozwoliło na zwiększenie możliwości regulacji – parasol może być rotowany o 360 stopni wokół własnej osi. Obszerna czasza nad głowami użytkowników  o wymiarach 4x3m stworzona została z materiału spuncrylic – jest to materiał wodoodporny, zabezpieczony przed działaniem promieniowania UV oraz wnikaniem kurzu. O odpowiednie ułożenie tkaniny dbają sprężyny naciągowe. W cieniu parasola panuje komfortowy chłód. Parasol Challenger T1 Premium możemy osadzić na klasycznych podstawach lub też umieścić w ziemi – umożliwi to podstawa do wkopania w ziemię wykonana z włókna szklanego.

Parasol Challenger TOak w ogrodzie

Szukasz parasola, który nie tylko zagwarantuje cień, ale też będzie przyciągał wzrok? Model Challenger TOak z pewnością Cię zachwyci! Uwagę przykuwa piękna i rozłożysta czasza o wymiarach 3x3m. Pod takim baldachimem skutecznie skryjemy się przed silnym słońcem… i deszczem! Jak to możliwe?

ekskluzywne parasole ogrodowe CHALLENGER OAK

Ekskluzywne parasole ogrodowe pozwalają na dopełnienie przestrzeni ogrodowej – taki właśnie jest model Challenger TOak. Ten designerski parasol stworzono po to, aby cieszył oczy i zwiększał komfort użytkowników. Biała, obszerna czasza może być odchylana, przez co precyzyjnie dopasujemy kąt padania cienia. Aluminiowy, antykorozyjny stelaż pokryto tworzywem imitującym naturalne drewno, przez co parasol prezentuje się jeszcze lepiej. Liczne punkty regulacji oraz umieszczenie stelaża na ruchomej stopie pozwala na dokładne dopasowanie kąta padania cienia. Poprzez dobranie konkretnej podstawy parasol ten możemy umieścić zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Chcąc jak najdłużej cieszyć się pięknego prezentowanego parasola warto również wyposażyć go w dedykowany, nowoczesny pokrowiec.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin