Artykuły

Parasol na wysięgniku – idealny towarzysz na tarasie i w ogrodzie

Szukając sposobów na podniesienie komfortu wypoczynku na tarasie czy w ogrodzie warto wybrać parasol na wysięgniku. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami – są one nie tylko zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, ale też dostosowane do zmieniających się potrzeb użytkowników. Parasol na wysięgniku to przedmiot, którego nie może zabraknąć w Twojej strefie wypoczynkowej w trakcie wiosny i lata!

Parasol na wysięgniku Challenger T2

Odpoczynek blisko natury i w promieniach słońca to najlepszy sposób na relaks. Bliskość natury oraz wspaniała pogoda sprawiają, że nasz organizm regeneruje się znacznie szybciej. Chcąc dopełnić miejsce wypoczynkowe warto wybrać parasol na wysięgniku Challenger T2, w którego przypadku zastosowano kwadratową czaszę o boku 3 metrów. Producent proponuje nam solidne parasole ogrodowe, które uzupełnią przestrzeń i sprawią, że chętniej będziemy spędzać czas blisko domu.

parasol na wysięgniku Challenger T2

W czym tkwi tajemnica popularności parasola Challenger T2? Z pewnością może to być jego przemyślana konstrukcja. Stelaż i główna oś parasola wykonana została z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na zabezpieczenie materiału przed wilgocią oraz pojawianiem się ognisk rdzy. Dzięki osadzeniu stelaża na ruchomej stopie możliwe stało się obracanie konstrukcji wokół jej osi. Uwagę przyciąga również obszerna czasza – wykonana jest ona z tkaniny poliestrowej, która dodatkowo pokryta została warstwą poliuretanu. Takie rozwiązanie pozwala na zabezpieczenie tkaniny nie tylko przed promieniowaniem UV, ale również przed wnikaniem brudu. Parasol na wysięgniku Challenger T2 uzupełni przestrzeń i sprawi, że wypoczynek będzie pełniejszy.

Okrągły parasol na wysięgniku Challenger T2

Szukając produktów odpowiednich do naszego ogrodu czy na taras warto zadbać o nasz komfort – poza meblami ogrodowymi postawmy również na parasol na wysięgniku Challenger T2 o okrągłej czaszy. Nowoczesna konstrukcja oraz elegancki wygląd to nie jedyne zalety tego produktu!

parasol na wysięgniku Challenger T2

Parasole ogrodowe takie jak Challenger T2 to idealne uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej. W czasie upalnych dni czasza parasola skutecznie ochroni nas przed słońcem, tworząc w miejscu wypoczynkowym przyjemny cień. W przypadku okrągłego parasola Challenger T2 czasza jest regulowana w dwóch płaszczyznach – oznacza to, że bez trudu dobierzemy kąt padania cienia, a regulacja będzie prosta i bezproblemowa. Czasza parasola stworzona jest z tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem – taka budowa sprawia, że Challenger T2 to również parasol przeciwdeszczowy ogrodowy!

Kwadratowy parasol na wysięgniku RIVA

Szukając mniejszego parasola na taras czy też na balkon warto zwrócić uwagę na model RIVA, w przypadku którego zastosowano czaszę o długości boku 2,5 metra. RIVA to idealna propozycja do mniejszych stref wypoczynkowych – nie zajmie on wiele miejsca, jednocześnie gwarantując dużo cienia w czasie upalnych dni lata.

parasol na wysięgniku Riva

Jak skonstruowany jest parasol na wysięgniku RIVA? Główna oś parasola to stelaż wykonany z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Stelaż osadzony jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi. Czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu. Dzięki zastosowaniu tej technologii czasza zabezpieczona jest zarówno przed wnikaniem brudu, wilgoci, jak i promieniowaniem UV. Poliuretan sprawia, że tkanina na długi czas zachowa swój żywy, oryginalny kolor.

Parasol na wysięgniku Challenger T1 Premium

Aranżując wymarzone miejsce wypoczynkowe na tarasie czy w ogrodzie warto wybrać nie tylko wygodne i modne meble, ale też parasol na wysięgniku, który w ciągu największych upałów zapewni nam odpoczynek w cieniu. Nowoczesny parasol na wysięgniku Challenger T1 Premium to bez wątpienia produkt luksusowy, który nie tylko wpłynie na nasz komfort, ale również estetykę otoczenia.

parasol na wysięgniku T1 Premium

Parasol na wysięgniku Challenger T1 Premium zaskoczy nas wymiarami: jego czasza to prostokąt o wymiarach 3mx4m. Tak duża powierzchnia pozwoli na stworzenie komfortowej strefy cienia! Uwagę przyciąga również konstrukcja oraz liczne punkty regulacji, które pozwalają na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia.

Jak zaprojektowany jest parasol Challenger T1 Premium? Główną oś tworzy stelaż wykonany z lekkiego aluminium. Stelaż osadzony jest na ruchomej stopie. Na szczycie stelaża umieszczono obszerną czaszę wykonaną z materiału spuncrylic. Tkanina ta odznacza się przede wszystkim wysoką gramaturą, odpornością na ścieranie oraz na promieniowanie UV. Czasza parasola ochroni nas zarówno przed palącym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem! Warto pamiętać, że w czasie jesieni i zimy rekomenduje się chronić parasol przy pomocy dedykowanego pokrowca ogrodowego.

Parasol na wysięgniku – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin