Architekci

Projektujesz ogrody lub domy?
Zajmujesz sie grafiką 3D?

Potrafimy docenić ciekawe aranżacje i wizualizacje wykorzystujące nasze meble oraz parasole ogrodowe. Jeśli w swoich projektach chciałbyś wykorzystać modele naszych produktów, skontaktuj się z nami!

Zamów darmowe materiały i pobierz modele 3D
Architekci

Modele 3D i tekstury

Wiemy ile pracy wymaga przygotowanie dobrych, fotorealistycznych wizualizacji, które są kluczowe dla powodzenia projektu. Chcemy choć nieco pomóc w tym procesie dlatego udostępniamy materiały w postaci brył 3D oraz tekstur. Nasze parasole i meble możesz dowolnie modyfikować. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dostosowaniu modeli – daj znać – zrobimy to dla Ciebie.

Architekci

Próbki drewna i katalogi

Jeśli wolisz ocenić jakość materiałów na żywo i chcesz przejrzeć nasze katalogi własnoręcznie, wystarczy, że podasz nam adres pocztowy. Wszystkie materiały wyślemy w mgnieniu oka – i zupełnie za darmo!

Współpraca

Zapraszamy do współpracy biura projektowe i projektantów przestrzeni zielonych. Możemy zaoferować wsparcie na etapie tworzenia projektów i wizualizacji – a co więcej doceniamy pomoc w sprzedaży naszych mebli i parasoli ogrodowych. Skontaktuj się, żeby otrzymać ofertę współpracy!

Krok 1. Wypełnij formularz

Krok 2. Wybierz interesujące Cię materiały:

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin