Artykuły

Parasolka ogrodowa – Twój kompan wypoczynku

Wykorzystując przydomowy taras czy ogród na miejsce wypoczynkowe nie zapomnijmy o odpowiednim wyposażeniu tych miejsc – konieczne okażą się zarówno wygodne meble, dodatki jak i funkcjonalna parasolka ogrodowa. Od jakości wymienionych produktów zależy nasz komfort oraz dobre samopoczucie. Szukając idealnego parasola ogrodowego zwracajmy uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również na tworzywa oraz innowacje, jakie proponują nam producenci. Jaka parasolka ogrodowa sprawdzi się najlepiej w naszym ogrodzie czy na tarasie?

Parasolka ogrodowa Challenger T– kwadratowy parasol ogrodowy

Ochrona przed słońcem podczas wypoczynku na świeżym powietrzu to podstawa dla naszego komfortu i zdrowia. Wybrana przez nas parasolka ogrodowa powinna posiadać szeroką czaszę oraz dawać możliwość regulacji wybranych punktów. Kwadratowy parasol Challenger T2 spełnia te wymagania i zmienia przestrzeń!

parasolka ogrodowa Challenger T2

Model Challenger T2 to odpowiedź na współczesne potrzeby klientów – ten parasol na taras wykonany został z trwałych materiałów, a jego obszerna czasza o boku długości 3 metrów skutecznie zacieni miejsce wypoczynkowe. Parasol Challenger T2 to idealny towarzysz letniego wypoczynku – dzięki zastosowaniu trwałych materiałów produkt ten przez długi czas będzie cieszył nasze oczy i podnosił estetykę otoczenia. Parasolka ogrodowa Challenger T2 oparta jest na aluminiowym stelażu – główna oś parasola osadzona jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie całej konstrukcji. Czasza prezentowanego modelu odchylana jest w dwóch płaszczyznach, co daje jeszcze więcej możliwości ustawienia kąta padania cienia. Dodatkowo sprężyny naciągowe dbają o to, aby tkanina czaszy zawsze znajdowała się w prawidłowej pozycji. Czasza parasola Challenger T2 stworzona została z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem. Dzięki temu materiał jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu.

Okrągła parasolka ogrodowa Challenger T1

Miejsce wypoczynkowe blisko domu powinno być dopasowane do naszych potrzeb – jednak jednym z ważniejszych zagadnień jest zacienienie go przed promieniami słonecznymi. Okrągła parasolka ogrodowa Challenger T1 zapewni nam komfortowy cień i osłoni przed podmuchami wiatru i słońcem.

parasolka ogrodowa Challenger T1

Solidne parasole ogrodowe są dzisiaj na wagę złota – nowoczesne wzornictwo, trwałe materiały oraz liczne punkty regulacji to tylko niektóre z udogodnień, które oferują nam projektanci i producenci oddając do użytku model Challenger T1. Ten parasol z okrągłą czaszą nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale też zmieni odbiór miejsca wypoczynkowego. Parasol Challenger T1 wyposażono w czaszę o średnicy 3,5 metra – tak duża powierzchnia pozwoli na zacienienie miejsca wypoczynkowego w pełni, zagwarantuje nam chłód w upalne dni. Czasza wykonana jest z tkaniny technicznej – ten rodzaj materiału nie nagrzewa się, nie wchłania brudu. Nawet po wielu latach tkanina ta nie płowieje. Czasza odchylana jest w jednej płaszczyźnie. Główna oś parasola to aluminium malowane proszkowo – tworzywo to zabezpieczone jest przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią oraz korozją.

Parasolka ogrodowa RIVA – idealna na tarasy i balkony

Szukając parasola ogrodowego na balkon czy mniejszy taras warto zwrócić uwagę na model RIVA – jest to parasolka ogrodowa o niższej wadze, która doskonale poprawi komfort wypoczynku blisko natury.

parasolka ogrodowa Riva

Parasolka ogrodowa RIVA to świetne rozwiązanie, kiedy szukamy funkcjonalnego parasola o mniejszej wadze. Parasol ten odznacza się okrągłą czaszą o średnicy 3 metrów – taka powierzchnia w zupełności zacieni wybrany przez nas obszar. Trwały materiał techniczny tworzący czaszę nie wchłania brudu, wilgoci, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. O jego prawidłową pozycję dbają sprężyny naciągowe. Parasol osadzono na stelażu z aluminium – tworzywo to jest malowane proszkowo, przez co jest skutecznie zabezpieczone przed działaniem korozji. Prezentowany model wpisuje się również w kategorię, jaką są parasole ogrodowe przeciwdeszczowe.

Parasolka ogrodowa Challenger T1 PREMIUM

Duży parasol ogrodowy Challenger T1 PREMIUM to propozycja dla najbardziej wymagających klientów: obszerna czasza, zastosowanie innowacyjnego materiału spuncrylic oraz liczne punkty regulacji to tylko niektóre z licznych zalet tego modelu.

parasolka ogrodowa Challenger T1 Premium

Odpoczynek blisko natury to świetny pomysł na letnie popołudnie. Skuteczną ochronę przed słońcem zapewni nam funkcjonalny parasol Challenger T1 PREMIUM. Nowoczesny design oraz doskonałe opinie o tym produkcie sprawiają, że jest chętnie wykorzystywany nie tylko w strefach przydomowych, ale również w hotelach czy restauracjach. Czasza parasola Challenger T1 PREMIUM o wymiarach 3x4 metry wykonana jest z materiału spuncrylic – tworzywo to odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, wnikanie brudu czy płowienie. Parasol warto osadzić na podstawie przeznaczonej do wkopania w ziemię.

Parasolka ogrodowa – galeria inspiracji

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin