Artykuły

Parasole ogrodowe - inspiracje

Szukasz inpirujących aranżacji z parasolami ogrodowymi w roli głównej? Sprawdź nasze pomysły!

Inspiracje: parasol ogrodowy z boczną nogą

parasole ogrodowe inspiracje

Parasol ogrodowy to idealne rozwiązanie dla tych, któzy szukają zacienienia dla rozłożystego zestawu mebli ogrodowych, a równocześnie nie chcą, żeby parasol znajdował się w centrum strefy wypoczynkowej.

Inspiracje dla praktycznych, czyli parasol ogrodowy z ruchomą czaszą

parasol ogrodowy z ruchomą czaszą inspiracjeChcesz cieszyć się cieniem na tarasie albo w ogrodzie niezależnie od pory dnia, a równocześnie nie uśmiecha ci się przestawianie parasola z miejsca na miejsce? Parasol ogrodowy z ruchomą czaszą i regulacją to rozwiązanie stworzone dla ciebie!

Szare parasole ogrodowe: inspiracje dla fanów minimalizmu

szare parasole ogrodowe - inspiracje

Krzykliwe kolory to nie twoja bajka? Cenisz prostotę i minimalizm, także w ogrodzie? W takim wypadku z pewnością docenisz najnowszy trend w aranżacji ogrodów, czyli szare parasole ogrodowe.

Parasole ogrodowe - inspiracje

Okrągłe parasole ogrodowe: inspirująca klasyka

Parasole ogrodowe - inspiracje

Jeśli nie lubisz przekombinowanych form i cenisz sprawdzone rozwiązania, okrągłe parasole idealnie sprawdzą się w twoim ogrodzie. Współgrają świetnie z każdą przestrzenią i będą pasować do tarasu urządzonego w każdym stylu.

Duże parasole ogrodowe: inspiracje dla fanów wygody

Duże parasole ogrodowe - inspiracje

W ogrodzie poza dobrym designem cenisz przede wszystkim wygodę i praktyczne rozwiązania? Twoja strefa ogrodowego relaksu jest przestronna? W takim wypadku docenisz urok dużych parasoli ogrodowych.

Małe parasole ogrodowe: inspiracje na niewielki taras lub balkon

Małe parasole ogrodowe - inspiracje

Nie masz do dyspozycji zbyt dużej przestrzeni, a równocześnie cenisz jakość i dobry design? Małe parasole Riva są odpowiedzią na twoje potrzeby!

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin