Parasol ogrodowy kwadrat ​​​​​​Challenger T² Premium 3m x 3m Oak

CENA:

3 231.00

Luksusowy parasol ogrodowy kwadrat Challenger T2 PREMIUM

Szukając idealnego miejsca na wypoczynek warto skorzystać z przydomowej przestrzeni – odpowiednio zaaranżowany ogród czy taras staną się najlepszym miejscem na relaks z książką, w gronie znajomych. Chwile odpoczynku uświetni piękny parasol ogrodowy Challenger T2 PREMIUM, który nie tylko przyciąga wzrok, ale także odznacza się wysokimi parametrami technicznymi.

Nowoczesność i funkcjonalność w jednym!

Parasol ogrodowy Challenger T2 PREMIUM idealnie wpisuje się w przestrzeń wypoczynkową: w jego cieniu znajdziemy ochłodę podczas upalnych dni. Piękna linia i innowacyjny design pozwolą na nadanie przestrzeni wypoczynkowej wyjątkowego charakteru i zmianę dotychczasowej aranżacji na bardziej nowoczesną. Ten luksusowy produkt zmieni nasze postrzeganie ogrodu czy tarasu i sprawi, że z chęcią przebywać będziemy na świeżym powietrzu.

Trwałe materiały, które oprą się zmiennym warunkom atmosferycznym

Stelaż parasola ogrodowego Challenger T2 PREMIUM wykonano z antykorozyjnego aluminium, odpornego na zarysowania i odkształcenia. Poliestrowa czasza utrzymana w ciemnych kolorach pozwoli nam schronić się przed słońcem i nieoczekiwanym deszczem. Poliester pokryty został poliuretanem, przez co tkanina odporna jest na wnikanie kurzu, wilgoci i silne promieniowanie UV.

© 2019 by Garden Space®

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności